Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

? PROFESYONEL WORDPRESS ? Hız Optimizasyonu ✅ Kurulum / SEO / Anahtar Teslim Site / 7/24 Destek

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
ecujc7n.gif

SİTENİZE GELEN BİR ZİYARETÇİ BÖYLE BİR GÖRÜNTÜYLE KARŞILAŞIRSA NE OLUR?
ÇOK BASİT SİTENİZDEN AYRILIR !

İnternette zaman herşeydir. Bir ziyaretçi yada müşteri siteye girdiğinde ne kadar hızlı açılırsa o kadar çabuk istediğini alabilir. Bu durumun tersini düşünelim ziyaretçi sitenize girdi ama siteniz hala yükleniyor çok sıkıcı başka sitelere göz atayım diye düşündü ve gitti. Bu gibi durumlar gerçekten yaşanıyor ve bunu yaşayanlar belkide sizin ziyaretçileriniz olabilir.

Bu senaryoyla karşılaşmak istemiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.
Unutmayın hızlı siteler daima bir adım önde olur.
WordPress Hız Optimizasyonu yaparken uyguladığımız yöntemlerin farkını sadece analiz araçlarında değil farkı hissedeceksiniz.

t63qqg1.png

Hakkımda ?
Merhabalar, 5+ yıldır WordPress alanıyla yakından ilgileniyorum. Bu süre zarfında birçok web sitesi kurulum, güvenlik, tema edit vb. alanlarda hizmetler verdim. Birçok profesyonel firma ile çalıştım ve çoğunlukla optimizasyon hizmeti sağladım. WordPress konusunda herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa bana ulaşmanız yeterli.

swqqb9f.png

515j8ws.png

3ifqidw.png

ns0a5fj.png

1hxpes3.png

t63qqg1.png

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire