R10.Net Adını Kullanarak, Fake Mail göndererek Dolandırı-cılık Yapanlarla İlgili DUYURU!

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,286
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Selam arkadaşlar,

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Kimseye whatsapp'dan yazmaz, kimseyi aramaz, kimsenin ticaretine aracılık yapmaz, kimsenin hesap bilgilerini şifresini istemez, kimseden doğrulama talebinde bulunmaz kısacası size hiçbir şekilde ne benim adıma ne
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
( R10 ) Adına ulaşmaz!

R10.Net 'e ait hiçbir şekilde Aracılık Hizmeti, Aracılık Servisi, Ticaret konusunda Yardım Desteği, Aracılık adına hiçbir ticareti faaliyet yoktur. Devletimiz, Emniyet Genel Müdürlüğümüz, İç İşleri Bakanlığımız sürekli nasıl kendini polis, savcı yada hakim olarak tanıtanlara itibar etmeyin inanmayın direk polise şikayet edin diye SMS'ler gönderiyorsa ve bunun üzerine yine bazı kişiler dinlemeyerek dolandiri-liyorsa bizde bu şekilde uyarı amaçlı tüm üyelere 2 defa bildirim göndermemize rağmen halâ dolandırı-lanlar ve dolan-dirilanlar mevcut. Bu konuda bizim kişiyi bulmak gerekeni yapmak ve dava açmak dışında yapabileceğimiz farklı birşey yok dolan-diran kadar dolan-dirilanda hatalı çünkü BİLİNÇLİ Olmalısınız!

Fake MAİL gönderme siteleri üzerinden istediğiniz her domain uzantısında mail ile istediğiniz bir kişiye fake mail atabilirsiniz! Örneğin
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
böyle siteler var "fake mail sender" yazdığınız zaman birçok site bulabilirsiniz. detay@r10.net 'i kullanıyor şuan başka mailleride kullanabilir Maili fake olarak gönderir fakat MAİL ALAMAZ! Çünkü bu gibi fake sistemler sadece fake olarak mail göndermeye yarar. Sah-tekar güven kazanmak için mail atıyor bu konuda uyanık olun! Bilgili olmayan kişiler mail header'a bakmaz ve gerçek mail olup olmadığını anlamaz. Yandex bu konuda Sarı uyarı cıkarır Gmail'de uyarı verir sah-tekarlık içeriyor olabilir yazar dikkat edin.

Kısaca Kendisine whatsapp için 5-10 TL ödeyerek numara alıp whatsapp hattı açıp Google logosunu koyan Google adresini profile yazan Fake bi harita konumu gösteren kendisini Google'ın sahibi, yöneticisi olarak tanıtan herkese sitelerinizin şifrelerini verin ozaman böyle bir mantık olabilir mi? İnstagram içinde instagram yetkilileri yazabilir size dikkat edin Biraz kurnaz olmalısınız iş burada sizde bitiyor aslında!

Bu verdiğim örnekler gibi size bizim adımızla ulaşıp dolandırmaya çalışan Şahsiyetsiz İTLERİN şahsına KÜFÜR EDİN! Bundan dolayı gelecek hertürlü cezayı ben ödemezsem adam değilim. Bu Dolan-dırıcı milletin parasına, emeğine göz diken şahsiyetsiz kansızı bulduğum zaman birdaha bilgisayar kullanamaması için parmaklarını kırıcam bundan doğacak cezayıda ödemeye, çekmeye hazırım.

Kendisini farklı farklı whatsapp, skype, telefon numaralarıyla
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
yöneticisi gibi tanıtan şahsiyetsiz it hakkında suç duyurusunda bulunduk. Siber Polislerimize'de bizzat kendim ilettim görüntüleri, yazışmaları. Papara üzerinden ödeme alıyor onuda takip ediyoruz. Dikkatli olun böyle kişilere fırsat vermeyin.

Örnek yazışmalar;

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
erotik film izle hdd dolum
Üst