Samsung Bixby nasıl devre dışı bırakılır?

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,673
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45


Samsung Bixby sesli asistan, rakipleri ile kıyaslandığında telefonun tüm özelliklerine ve ayarlarına çok daha kapsamlı bir şekilde erişebilmesine rağmen, özellikle dil desteği konusunda şu anda rakiplerinin oldukça gerisinde.


Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.


Google Asistan ve Apple Siri gibi çözümlerin sergilediği performans Bixby’nin eksikliklerini çok daha fark edilebilir hale getiriyor. Ayrıca, S8 serisi ile kullanıma sunulan fiziksel Bixby tuşu birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor olsa da Samsung,
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
‘da Bixby düğmesi konusunda ısrarcılığını korumaya devam etti.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Bixby tuşu Galaxy S9 serisinde, S8 ile aynı noktada sol tarafta ses düğmelerinin altında yer alıyor. Bizde bu rehberimizde Bixby tuşuna sürekli yanlışlıkla basan kullanıcılar bu durumdan nasıl kolayca kurtulabileceğini anlatıyoruz.
Bixby tuşu nasıl kapatılır? ve Bixby nasıl devre dışı bırakılır? sorularının cevabı!
Bixby nasıl kapatılır? Samsung Bixby tuşu nasıl kapatılır?
Samsung Bixby ekranına geçiş yapabilmek için ana ekrandayken, sayfayı sağa doğru kaydırıyoruz. Sonrasında açılan Bixby Home sayfasında, Ayarlar bölümüne ulaşmak için sağ üst kısımda yer alan dişli çark simgesine tıklıyoruz.
Buraya tıklandığında Bixby tuşu ile ilgili bir seçenek sunuluyor. Bu kısımda yer alan işareti kaldırarak, Bixby tuşunun devre dışı bırakılmasını sağlayabilirsiniz.
Bixby’yi tamamen kapatmak isteyenlerin ise gerçekleştirmesi gereken bir işlem daha bulunuyor. Yine aynı ekranın sağ üst kısmında yer alan üç noktalı simgeye tıkladıktan sonra, açılan pencereden Ayarlar bölümüne tıklıyoruz.Açılan sayfada Bixby Voice seçeneğinin karşısında bulunan butona tıklamak yeterli. Bu işlemleri uyguladıktan sonra, artık Bixby tuşuna bastığınızda herhangi bir şey olmayacak ve Bixby sizi otomatik olarak dinlemeye başlamayacak.
İlerleyen günlerde Samsung Bixby’yi tekrar kullanmak istediğinizde, aynı adımları takip ederek aktif etmeniz yeterli olacaktır.
::
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst