Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Samsung Galaxy Note 4 Şebeke Sorunu

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Arkadaşlar merhaba,

Note 4 telefon bir çekiyor bir çekmiyor. Sim kartı değiştirdim, mobil ağlarla ilgili her şeyi yaptım (elle bulma, sadece gms vs.) ancak yine de düzelmiyor. Bu sorunu yaşan var mı, ne yapayım?

Note 4'lerin kronik sorunu bu. Malesef. Çok acı bir durum... Ne yaparsanız yapın çözüm bulamayacaksınız diye biliyorum; varsa bana da söyleyin 3 adet note4'ümüze uygulayalım.

Telefonu yeni aldıysanız iade edin. Zaman geçtiyse garanti devam ediyorsa servise verin, 3 yada 4 seferden sonra muhtemelen çözemeyecekler; çekmediğini video ile ispat edin, serviste sesinizi yükseltin, bunun note4'lerde kronik sorun olduğunu söyleyin. Oradan çözüm bulamazsanız tüketici hakem heyetinde olumlu sonuç alırsınız, ücret iadesi alırsınız... Garanti bittiyse geçmiş olsun.. :/ (EKLEME: Sonradan aklıma geldi, garantisi bitse dahi kronik sorunu olan bu cihazlar içni başvuru yapsak ne sonuç alırız bilmiyorum, kaymakamlıktaki arkadaşıma sorayım, daha sonra hatırlatırsanız cevaplarım sonucu.)

Ayrıntılı bilgi için donanımhaber'deki konulara bakın...

"Ben bu konudan çok müzdaribim. Böylesine büyük firmaların hatalarını kabul etmemelerini ve çoğunluğun sesini çıkarmaması yüzünden hatalı üretilen teknolojileriyle bizi yüzgöz ediyorlar... Bu konuda birilerinin dava açtığında (açıldı mı bilmiyorum) Türkiye'nin Samsung'a yaptırım uygulaması gerekiyor, tüm Note4'lerin toplattırılması ve sorunsuz cihazlarla değiştirilmesi gerekiyor... BU KUL HAKKIDIR. BUNU SAMSUNG SORUMLULARI KALDIRAMAZ. İnanın zamanım ve imkanım olsa bu ürünler için dava açar ve peşinde koşarım. 3 Note4'ümüz var, 3'ünde de aynı sorun var, bu asla bir rastlantı olamaz, kroniktir..."

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire