Samsung Galaxy S20 fe'de pil sorunu, ne yapmalı?

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,713
Beğeniler
11
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Bugünlerde, onlarsız kaybolduğumuzu hissettiğimiz akıllı telefonlarımıza tamamen bağımlıyız. E-posta göndermek, arkadaşlarınızla iletişimde kalmak, sosyal ağlarınıza göz atmak olsun, ekranlarda geçirilen süre artmaya devam ediyor. Gerçekten de yapılan bir araştırmaya göre, 2019'da Samsung Galaxy S1 FE'mize göz atmak için günde ortalama 42 saat 20 zaman harcardık. Bu nedenle çoğumuz için pilin asla bitmemesi çok önemlidir. Ancak, hepimizin bildiği gibi, piller kötü bir şekilde eskime eğilimindedir ve zamanla Samsung Galaxy S20 FE pil sorunları yaşıyor, Bu makalede, bu sorunun nedenini bulmanıza yardımcı olacağız ve ikinci adımda size Samsung Galaxy S20 FE'nizin özerkliğini korumanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları göstereceğiz.


SAMSUNG GALAXY S20 FE'DEKİ FARKLI PİL SORUNLARI


Bu nedenle, bu makaleye, Samsung Galaxy S20 FE'nizin piliyle ilgili mağdur olabileceğiniz çeşitli sorunları görerek başlayacağız, prensipte en sıradan sorunlar akıllı telefonun özerkliği ile ilgilidir. Bildiğimiz gibi piller, kullanımınıza ve pilin kalitesine bağlı olarak az ya da çok uzun ömürlü sarf malzemeleridir.SAMSUNG GALAXY S20 FE CİHAZIMIN PİLİ ÇOK ÇABUK BİTİYOR


Samsung Galaxy S20 FE'nizin piliyle ilgili mağdur olabileceğiniz endişelerden ilki, Samsung Galaxy S20 FE'nizin pili çok çabuk bitiyor. Bu genellikle telefonunuz birkaç yıldır elinizde olduğunda olan şeydir, pil yorulmaya başlar. Aslında bu tür bir soruna neden olan pillerin teknolojisi ve bileşimidir. Piller farklı bileşimlerde olabilir ve bunların pillerine bağlı olarak farklı şekillerde muhafaza edilmeleri/şarj edilmeleri gerekir. Samsung Galaxy S20 FE'ninki şunlardan oluşur: Lityum-İyon , bu bileşenin yeniden şarj olması için tamamen boşalmasına gerek yoktur. Ancak, yalnızca kısmen şarj etmenizi ve %100 yüke ulaşmamak. Ne yazık ki, hepimizin yaptığı bu ve çoğu durumda Hatta Samsung Galaxy S20 FE'yi doluyken şarjda bırakma eğiliminde. Senin durumunda, Samsung Galaxy S20 FE'nizin pili bitmeye başlar.


SAMSUNG GALAXY S20 FE CİHAZIMIN PİLİ ARTIK ŞARJ TUTMUYOR


Samsung Galaxy S20 FE pilinizin artık şarj tutmaması, birkaç dakika içinde bitmesi veya tam olarak şarj olmaması durumunda maalesef delile gitmeniz gerekecek, Samsung Galaxy S20 FE'nizin pili bitmiş. Aslında, artık enerji depolayamıyorsa, cep telefonunuzu değiştirmesi için bir tamirciye götürmeniz gerekecektir. Fiyat teklifi istemeyi unutmayın, çünkü onarımın maliyetine ve telefon planınıza bağlı olarak, bazen pili değiştirmek yerine yeni bir telefon satın almak daha ilginç olabilir.


SAMSUNG GALAXY S20 FE CİHAZIMIN PİLİ ARTIK ŞARJ OLMUYOR


Son olarak, bunu fark ettiyseniz Samsung Galaxy S20 FE'nizin pili artık şarj olmuyor , mutlaka suçlanacak pil değildir. Aslında, düzenli olarak gelen bir sorundur. '' arızalı bir şarj cihazı veya arızalı bir elektrik prizi. Bu nedenle, bu parçayı ortadan kaldırmak için başka bir akım kaynağında başka bir şarj cihazıyla test yapmayı unutmayın. Ne yazık ki, testlerinize rağmen sorun devam ederse, ya Samsung Galaxy S20 FE'nizin arızalı şarj fişi , düzenli olarak şarj cihazını takıp çıkarmak veya telefonunuzu şarj olurken kullanmak ve bu nedenle fişi çevirmek. Aksi halde pil bitmiştir...SAMSUNG GALAXY S20 FE'DE PİL SORUNLARI NASIL ÖNLENİR?


Şimdi, kendinizi bu tür bir durumda bulmamak için size önerebileceğimiz bazı ipuçlarına geçiyoruz. Size söylediğimiz gibi, bir pil ne yazık ki bir sarf malzemesidir, üreticinin tüm öneri ve tavsiyelerine uysanız bile, pilinizin ömrünün sonuna ulaşacağı bir zaman mutlaka gelecektir.


SAMSUNG GALAXY S20 FE'NİN PİL ÖMRÜ NASIL İYİLEŞTİRİLİR?


için size bazı öneriler sunarak başlıyoruz. Samsung Galaxy S20 FE'nizin pil ömrünü optimize edin:


  • Arka planda çalışan uygulamalarınız olmadığından emin olun: Telefonunuzun ekranı hiç kapanmasa bile uygulamalar giderek daha fazla enerji tüketiyor, bu nedenle cihazınızı kullanmayı her bıraktığınızda size tavsiye ediyoruz.Samsung Galaxy S20 FE görev yöneticisinden geçmek ve tüm açık uygulamaları kapatmak için.
  • Etkin bağlantılarınız olmadığından emin olun: Bluetooth, GPS, bağlantı paylaşımı olsun... Tüm bu seçenekler çok talepkardır ve kullanıldıktan sonra düzenli olarak etkin kalır, bunu kontrol etmek için düzenli olarak bildirimler çubuğunuza bir göz atmayı unutmayın. devre dışı bırakılırlar.
  • Ekranınızın parlaklığını kontrol edin: Ekranlar özellikle enerji yoğundur, bu nedenle maksimum parlaklığı yalnızca kesinlikle ihtiyacınız olduğunda kullanmanızı öneririz.
  • Samsung Galaxy S20 FE'nizin pil tasarrufunu kullanın: Bu seçenek nispeten yenidir ve bundan yararlanmak için daha önce belirli bir uygulamayı indirmeniz gerekiyordu. Hızlı ayarlarınızda pil tasarrufunu etkinleştirmek için telefonunuzun en üstteki bildirim çubuğunu aşağı kaydırmanız yeterlidir. Böylece telefonunuzun özerkliğini önemli ölçüde artıracaksınız.
  • görüşürüz" Pil kullanımı »Enerji tüketiminizi incelemek için: Bu, uygulama bazında enerji tüketiminizin dökümünü size verecek gerçekten alakalı bir araçtır, böylece pilinizi en çok neyin boşalttığının farkına varabilir ve böylece kullanımınızı hafifletebilirsiniz.


SAMSUNG GALAXY S20 FE'NİN PİLİ NASIL KORUNUR?


Son olarak, size bazı ipuçları sunacağız. Samsung Galaxy S20 FE'nizin pil ömrünü uzatın. Size söylediğimiz gibi mutlaka yorulacaktır, ancak bu fenomeni telefonunuzun kullanım alışkanlıklarıyla sınırlayabilirsiniz:


  • Şarj döngülerini sınırlayın: Samsung Galaxy S20 FE'nin pil şarj kalitesi, yaklaşık 200-300 döngü için ideal kalır. Bu nedenle pil aşınmasını sınırlamak için pilinizi korumanızı (ihtiyacınız olmadığında telefonu kapatmanızı, uçak moduna geçmenizi vb.) tavsiye ederiz.
  • Pilinizi tam boşalmadan şarj edin: Aslında, %0 şarja çok sık ulaşmak telefonunuzun pilini daha hızlı tüketecektir.
  • Samsung Galaxy S20 FE'nizi %100 iken şarjda bırakmayın.

Samsung Galaxy S20 FE'nin mutlak ustası olmak için en fazla öğreticiyi istiyorsanız, sizi kategorideki diğer öğreticileri keşfetmeye davet ediyoruz:
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst