Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Satılık Alan Adlarım | Sürekli Güncel!

kFi

Yeni Üye
Ad Soyad
Furkan İPEKCİ
Meslek
Büro Yönetim Elemanı
vPv4rp.jpg

Alan Adı: sanalteknik.com
Bitiş Tarihi: 20.06.2019
Registar: Alastyr.com
Transfer Ücreti: Firma içi transfer ücretsiz.
Hemen Al: Teklif
Özel Notlar: Alan adı 5 yaşındadır. İsim ortada, proje ortada. Pek bir bilgiye gerek yok. Teknoloji, teknik servis, nasıl yapılır? gibi her türlü konuda değerlendirebileceğiniz ciddi anlamda bulunmaz bir alan adı. Her türlü teklifinizi çekinmeden iletebilirsiniz. Aklımda bir fiyat yoktur, gelen teklifleri değerlendireceğim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Alan Adı: yorumonline.com
Bitiş Tarihi: 21.05.2019
Registar: Natro.com
Özel Notlar: Yorum sitesi olarak düşünmüştüm. Örneğin, ..... ürün hakkındaki yorumlarınız? gibi. Alacak olan arkadaşa proje hakkında detaylı bilgi verilir. Her türlü teklifinizi çekinmeden iletebilirsiniz. Aklımda bir fiyat yoktur, gelen teklifleri değerlendireceğim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Alan Adı: ucretsizilanlar.net
Bitiş Tarihi: 22.05.2019
Özel Notlar: İlan sitesi için bulunmaz bir alan adı. Gayet basit, çok düşük sermaye ile hayata geçirebileceğiniz bir proje. Alacak olan arkadaşa proje hakkında detaylı bilgi verilir. Her türlü teklifinizi çekinmeden iletebilirsiniz. Aklımda bir fiyat yoktur, gelen teklifleri değerlendireceğim.

Alan Adı: finansb.com
Bitiş Tarihi: 21.05.2019
Özel Notlar: Finans kelime olarak para, parasal gibi anlamlara denk geliyor. Bir dönem iş fikirleri, para kazanma yolları gibi konularda delicesine araştırma yapıyordum ve bu alan adını görünce satın almıştım bir arkadaştan. Alacak olan arkadaşa proje hakkında detaylı bilgi verilir. Her türlü teklifinizi çekinmeden iletebilirsiniz. Aklımda bir fiyat yoktur, gelen teklifleri değerlendireceğim.

Forum dışı iletişim Skype: furkanipekciblog

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire