Sektörünün En iyi Sitelerinden Birisi - Aylık 10k Üstü Gelirli YATIRIMLIK Site

Halil

Özel Mod
Selam Arkadaşlar
Arkadaşlar
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bulunan yatırımlık sitemiz satılıktır.
  • Site için istenen fiyat: (150K) PAzarlık yok arkadaşlar.
  • Sitenin aylık getirisi: 10k+ (geçen ay 13k+ bu ay 12k olacak gibi.)
  • Sitenin açılış tarihi: 2018 (1 yaşında neredeyse)
  • Kategori, sitenin içeriği nedir: Bankacılık, krediler
  • Günlük hit sayısı: hafta içi 10k hafta sonu 7k (ilgilenemediğimiz için biraz düştü)
  • Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
  • Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: (özel yazılımları dahil tüm içerikle satılıktır.)
  • Hosting dahil midir: Değil
  • Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
  • Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
  • Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
  • Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
  • Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok. (adsense)
  • Diğer detaylar telefonda görüşülecektir.
Aşağıdaki Başlıkları Titizlikle Okumanızı Rica Ediyorum
Satış Hakkında!

Siteyi alan arkadaşımıza 1 ay SEO desteği ve sektör incelikleri gösterilecektir. ki Bu çok önemli. Sattık bizlik değil artık demiyoruz.
Sitede yayınlanacak konu başlıkları verilecektir. (Başlık aramanıza gerek yok) - Hiti katlayacak konulardır.

Arkadaşlar hikayemde de gördüğünüz gibi sitemiz tertemiz ve otoriter bir sitedir.
Sitemizin SEO'su hem kendi tarafımdan yapıldı hemde @
şirket sahibi ve şuanki patronum da özel ilgisini sitemizden hiç eksik etmemiştir.

Zaten sektörde örnek alınan ve kendinden söz ettiren bir sitedir.
Sitemizi biz açtık biz yazdık ve biz büyüttük. Başka bir kullanıcıdan alıp satışa çıkardığımız bir site değildir.

Satış Sebebimiz
SEO sektöründe artık bir yer edinmem gerektiğini düşündüğüm için sevgili @
sahibi burhan abimle bir İngilizce ve Türkçe hizmet veren SEO şirketini büyütmek istiyoruz. Satış sebebim budur siteyle ilgilenemiyoruz. Bu yüzden de satmak istiyoruz. Bir iki editör ile anlaştım ama makaleleri yayınlanacak gibi olmadığı için içerik giremiyoruz fazla. Kendimiz yazıyoruz. Ki bu fiyat bu sitenin hakkıdır. Abartılı fiyat vermeye gerek yok. Hakkı neyse odur.

Site Adresi Hakkında
Arkadaşlar bize banka hesabındaki paraları gösterip sonra site adresi öğrenip susan adam lazım değil. Burada iş yapıyoruz biraz saygı olsun. (bunu yapanlar olduğu için söyleme gereği duyduk) Ben yatırım yapmak istiyorum diyen arkadaşa hit tabloları vs gönderilir. Anlaşma sağlanır. Sektörün en iyi 5 sitesinden birisidir. Sitemize de güveniyoruz.

Son Sözler
Site yatırımlık olup en üst düzey SEO kriterlerine göre dizayn edilmiştir. Alıcı çıkmadığı takdirde sitemizle ilgilenilmeye devam edilecektir.
Ayrıca hikayede sitenin sadece gelişim süreci anlatılmıştır. Yapılan çalışmalar aktarılmamıştır. Bizim yönlendirmelerimiz gibi çalışma yapılırsa sitenin geliri 2-3 ay sonra 20k'yı görecektir. Yıllardır bu sektörde oluşumuz ve SEO bilgimize dayanarak bu kadar net konuşuyorum. Ama söylediklerimiz yapılacaktır. ayrıca satış işlemi Ankara veya Balıkesir de yapılabilir. Bizde gelebiliriz.

Buda sitemizin anlık adsense kazancıdır.

Üst Alt