SEO Paketi Nedir? Ne işe Yarar?

osman75

Yeni Üye
Katılım
17 Ocak 2017
Mesajlar
57
Beğeniler
1
#1
Günümüzde birçok iş alanında ve hobi türünde bin bir çeşit web sitesi bulunmakta. Bir web sitesi tasarlanır, hazırlanır ve yayınlanır ama Google gibi arama motorlarında gözükmez. Özellikle ticari, satış yapma amaçlı bir web siteniz varsa arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız oldukça önemlidir sizin için. Fakat yeni açılan web siteler hemen arama motorlarında gözükmemektedir. Web sitemizin hem kalitesini yükseltmek hem de arama motorlarında ön sıralarda çıkmasını istiyorsak, web sitemize düzenli olarak, alanında tamamen özgün makaleler yayınlamamız gerek. Ama bunlar tabii ki yeterli kalmayacaktır. Sitemize yararlı backlink çalışması gerekmektedir. İşte burada
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
devreye girmektedir. Almış olacağınız
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ile yapılacak çalışma sonucunda siteniz birçok yerden backlink almış olacak ve onlar sayesinde siteniz Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralara zamanla gelecektir.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
çalışması yaptırırken dikkat etmemiz de oldukça önemlidir. Mesela çalışmak istediğimiz SEO siteleri işini iyi yapanlar olmalı. Kaliteli sitelerde çalışma yapılması gerekir. Bunların yanı sıra sürekli olarak değil de aralıklı olarak SEO çalışmaları yaptırmanız gerekmektedir. Eğer sürekli bir şekilde yapılırsa siteniz spam olarak algılanarak arama motorları tarafından cezalandırılabilirsiniz ki tüm çalışmalarınız ve paranız boşa gitmiş olur. Seobur olarak biz bir çok web sitesiyle çalışıp, en iyi müşteri geri dönüşünü almaktayız.
 
Üst Alt