Sitenizin Yönetimini Kısa Süreli Devralıyorum. Hit Artıran Sıralama Yükselten SEO

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
534
Beğeniler
15
Konum
Zonguldak
#1
NOT : 30 gün süreli bu çalışma yüksek kalite ve maksimum başarı için 10 firma/kişiyle sınırlıdır.


Evet sitenizi 30 gün boyunca devralıyorum.


PEKİ BU 30 GÜNLÜK SÜREÇTE NE YAPIYORUM?
 • Ekleyeceğim makaleler için anahtar kelimeler tarafımdan belirleniyor. ( Fakat özellikle ve ısrarla siz belirlemek isterseniz bu kelimeler üzerindende gidebiliriz. )
 • 30 Adet LSI (Latent Semantic Indexing) bazlı, tamamen SEO Uyumlu aynı zamanda okuyucu dostu ve A kalite içerikler oluşturuyorum.
 • İçerikleri kaliteli ve konuyla uyumlu, ilgi çekici kaliteli resimlerle donatılmış olarak sitenize ekliyorum.
 • Her içerik ekleme işlemi sonrası gerekli ping çalışması, arama motorları indexletme vs vs işlemleri tarafımdan yapılıyor.
 • Varsa sizin Sosyal medya hesaplarınızda ( facebook - twitter - instagram ) yoksa sosyal medya hesaplarınızı oluşturarak bu içerikleri paylaşıyorum.
 • Gerek kendi bünyemdeki gerek üyesi olduğum büyük kitleli sosyal medya gruplarında periyodik olarak paylaşım yapıyorum.
 • Üyesi olduğum forum ve benzeri platformlarda viral reklam türünde paylaşımlar yapıyorum.
 • Siteniz için kendine özgün içerikli 3 adet kaliteli blog oluşturuyorum. Fakat herhangi bir linkleme işlemi yapmıyorum. Onlarıda kendilerine özel olarak indexlenmesini sağlıyorum.
 • Her 10 içerik girişinden sonra tarafımdan yüksek değerli bir siteden ( Google tarafından sevilen bir site ) kaliteli bir backlink alımı yapıyorum.
 • Yıllar içinde kendi geliştirdiğim kaliteli legal teknikleri sitenize uyguluyorum.
 • Devraldığım ve çalışma yaptığım süre boyunca siz KESİNLİKLE sitenize herhangi bir içerik girişi ve başka bir çalışma yapmıyorsunuz.


NEDEN BU ÇALIŞMAYI ve BENİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bu çalışma tamamen arama motoru ve okuyucu dostu bir çalışma ve amaç sitenize organik olarak kalıcı yüksek trafik sağlamak

Yüksek kitleli sosyal medya platformlarında yapılacak paylaşımlar neticesi siteye gelen ziyaretçi seveceği daha birçok içeriği sitede bulunca sitenizdeki hemen çıkma oranında büyük bir değer artışı meydana gelecek

Domain Authority (DA) Ve Page Authority (PA) değerlerinde yükseliş sağlıyorum. Bu size her açıdan oldukça yüksek geri dönüşler sağlayacak

Sitenizde hedef anahtar kelimelerde sıralama yükseliş garantisi sunuyorum. Bununla birlikte kazanacağınız genel otorite değeri ile siteniz genel olarakta sıralamalarda yükselecek.

R10 ailesi olarak buradaki aile üyelerine profesyonellik, başarı ve kalitemi sergilemek için. Zira çalışma sonrasında oldukça yüksek oranda memnun olacaksınız ve büyük ihtimalle birlikte çalışmaya devam etmek isteyeceksiniz.


REFERANSIM VARMI / KİMLERLE ÇALIŞTIM.

Bu konuda R10 da bir çalışma yapmadım. r10 da rerefansım yok. Fakat 2000 li yılların başından beri bu sektörde birçok firmaya SEO ve Web Tasarım hizmeti sağladım.

Bu çalışmalar esnasında kendime özgü bir çok teknik geliştirdim. Bu teknikleri içeren birde kitap yazdım fakat yayınlatmadım. Yakın zamanda bu kitabıda yayınlatmayı planlıyorum.

Saç ekim sektöründen, nakliye sektörüne, mobilya sektöründen, meyve sanayi sektörüne, Organik ürünlerden, giyim sektörüne kadar onlarca sektördeki birçok firmaya bu yönlü çalışmalar yaptım ve yüksek başarı elde ettim.

Burada yapacağım bu çalışmayla bundan böyle r10 'dada başarılı referanslar edinmiş olacak, süreç sonunda bu çalışmalarda elde ettiğim başarıyı kanıtlarıyla birlikte çalışma yaptığım arkadaşların kendi ifadelerindende destekle açıklayacağım.

ÇALIŞMA SÜREÇ SONU VE DEVAMLILIK
Süre bitiminde size detaylı bir rapor sunuyorum ve çalışmamız bitmiş oluyor.
Sonrasında yeniden birlikte çalışmak istediğiniz takdirde. ( Ki göreceğiniz başarı neticesi birlikte çalışmak isteyeceğinize eminim. )
Bu durumda tekrar yeni bir çalışma süreci başlatıyor olacağız.


KARAR / ONAY / ÖDEME SÜRECİ VE ÇALIŞMAYA BAŞLAMA

Bu Paket için Çalışma Ücretimiz 300 TL

Karar verdiğiniz takdirde çalışmamız 30 gün sürecek. Bu süre boyunca bana sadece başlangıçtaki ödemeyi yapmış olacaksınız.

Ödemenizi müteakip bana admin panelden bir kullanıcı hesabı açıp bilgileri tarafıma ulaştırdığınız anda çalışmaya başlıyorum.ÖDEME YÖNTEMLERİ VE İLETİŞİM

Ödeme için Kuveyttürk ve PTT Posta Çeki Hesabı Kullanıyorum.

İletişim :

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
|
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Telefon :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt