Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Tüm Sitelerim Satılıktır

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam arkadaşlar çeşitli ailevi sebeplerden dolayı tüm sitelerimi satma kararı aldım. Sitelerle ilgili tüm bilgiler aşağıda mevcuttur. Sitelerden ikisi eğitim, biri de webmaster sosyal ağıdır.
1.SİTE
Site adresi:
Özel mesajla verilecektir.
Ne Satılacak?: Site + Android Native Uygulaması
Site için istenen fiyat: 1500 TL
Sitenin aylık getirisi: 100 - 200 TL Arası.
Kazanç Kanıt:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Sitenin açılış tarihi:15.10.2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim,Edebiyat Kitap Özetleri
Günlük hit sayısı: 2K Tekil, 3K Çoğul
Hit Kanıtı:
ya da

Ziyaretçi kaynağı:
%90 google - %10 yandexHosting dahil midir: Dahil değildir. İstenirse tüm sitelerle birlikte hosting alınabilir.
Banlı olduğu bir şey var mı: Yoktur.
Yaklaşık bir buçuk yıldır büyük emekler verdiğim bir sitedir. Aslında tüm zamanımı ve enerjimi bu siteye ayırdım diyebilirim. Ancak zorunlu sebeplerden dolayı artık ilgilenemeyeceğim.
Bu yüzden satma kararı aldım.
NELER SATILACAK?
Site ve sitenin android native mobil uygulaması birlikte satılacaktır.
burda da görüldüğü gibi mobil uygulama anahtar kelimesinde ilk sırada çıkmaktadır. Site ise anahtar kelimesinde Google'de ilk sayfada ve ikinci sırada çıkmaktadır. Birçok anahtar kelşmede ilk sırada ya da ilk sayfadadır. Uygulama 10K indirme almış görünüyor playstorede. Proje kodlarıyla birlikte vereceğim uygulamayı. Playstoreden sizin hesabınıza aktaracağız.
Yeni yazı yayınladığınızda uygulamada otomatik bildirim atılıyor.
Site + Uygulaması için istediğim para gerçekten çok değil. Biraz seo çalışması ve biraz reklamla bu site uçar resmen.
SİTEDE NELER VAR?
Sitede lisanslı Safir Webportal V2 teması var.
319 adet yayınlanmış, 54 tane de taslak yazı vardır. Taslakları düzenleyip zamana yayarsanız otomatik olarak yayınlanacaktır.
Tüm görseller özel olarak hazırlanmıştır. Her içeriğin görseli özgündür. Siteye girince görürsünüz zaten.
SATIŞ NASIL OLACAK?
Satış sadece site satışı şeklinde olacaktır.
Eğer hostingi de almak isterseniz diğer siteleri de almak zorundasınız. Tekli site satışında hosting dahil değildir.
Sadece siteyi alırsanız ben ödeme sonrası domaini size transfer edeceğim. Sitenin full yedeğini hemen yeni sitenize kuracağım ve işlem bitecek.
Tüm işlemleri bizzat kendim yapacağım.
__________________________________________________ __________________________________________________ ________________________
2.SİTE
Site adresi:

Ne Satılacak?: Site + Android Webview Uygulaması
Site için istenen fiyat: 500 TL
Sitenin aylık getirisi: Yok (Reklam Eklenmedi)
Sitenin açılış tarihi: 14.03.2016 (2 yıl 11 ay)
Kategori, sitenin içeriği nedir: Webmaster Sosyal Paylaşım Sitesi
Günlük hit sayısı: 10 kişiHosting dahil midir: Dahil değildir. İstenirse tüm sitelerle birlikte hosting alınabilir.
Kullanılan Lisans Dahil mi: Kullandığımız yazılım lisanslı wowonder scriptidir. Sitede kurulu olan kısmı satışa dahildir. Ama Codecanyonda bulunan hesabımda birden çok uygulama ekli olduğu için yazılımı komple devredemiyorum. Eğer yazılım illa isteniyorsa zaten satın alma sırasında yazılımın son sürümünü indirip size vereceğim. Yazılımda ilerde güncelleme olursa beni bulamayabilirsiniz. Ben artık pc başında olmayacağım çünkü. Eğer Codecanyoon hesabımı da isterseniz o zaman özel mesaj yoluyla bunu belirtin. Ortalama bir fiyat vereyim size. Çünkü değerli uygulamalarım var orada.
NELER SATILACAK?
Site + yayında olmayan Android Webview Uyygulama + Wowonder Scripti
SİTEDE NELER VAR?
Siteye girip inceleyebilirsiniz. Webmasterar için kurulmuş bir platformdur. Forum kısmı, blog kısmı ve sosyal paylaşım alanı vardır. Ayrıca bir şeyler satabileceğiniz market kısmı, üyelerin alabileceği premium üyelikler, reklam alanları ve daha birçok birbirinden harika özellikleri vardır.
Sitede 3K üye var şuan. Üyelikler mail onaylıdır. İstenirse sms onaylama da eklenebilir. Altyapısı hazırdır.
SATIŞ NASIL OLACAK?
Eğer hostingi de almak isterseniz diğer siteleri de almak zorundasınız. Tekli site satışında hosting dahil değildir.
Sadece siteyi alırsanız ben ödeme sonrası domaini size transfer edeceğim. Sitenin full yedeğini hemen yeni sitenize kuracağım ve işlem bitecek.
__________________________________________________ __________________________________________________ __
3.SİTE
Site adresi:

Ne Satılacak?: Site + Android Webview Uygulaması
Site için istenen fiyat: 300 TL
Sitenin aylık getirisi: Yok (Reklam Eklenmedi)
Sitenin açılış tarihi: 04.07.2016 (2 yıl 7 ay)
Kategori, sitenin içeriği nedir: WKpss ve Öabt ile alakı içerikler
Günlük hit sayısı: 50 kişiHosting dahil midir: Dahil değildir. İstenirse tüm sitelerle birlikte hosting alınabilir.
NELER SATILACAK?
Site + yayında olmayan Android Webview Uyygulama + Wowonder Scripti
SİTEDE NELER VAR?
Lisansı Nettema Eğitim Teması vardır.
Yayınlanmış 1400 içerik ve taslakta bekleyen ve her gün çoğalan 1000 içerik vardır. Bu kadar içerik olmasının sebebi sitede hazır bir bot olmasıdır. Bu bot belirlediğiniz sitelerden içerikleri çekip taslağa kaydetmektedir. Özellikle birçok eğitim kitabının ve deneme sınavının pdf halleri şuan taslakta beklemektedir. Ben yayınlamıyorum bunları ama dileyen yayınlar.
SATIŞ NASIL OLACAK?
__________________________________________________ __________________________________________________
TOPLU ALIM İSTEĞİ
Eğer üç siteyide almak isterseniz o zaman hosting de dahil olacaktır satışa. Toplu alım isteğinde ufak bir indirim yapabilirim.
NOTLAR:
Arkadaşlar domainler ve hosting Güzel Hosting'tedir. Transfer buradan yapılacaktır.
Sitelere sadece içerik girdim ben. Seo ya da reklam çalışması hiç yapmadım. Bu konuda birazcık çaba gösterecek olan arkadaşlar çok iyi kazançlar elde edeceklerdir.
Siz de aklınızdaki fiyat tekliflerini bana iletebilirsiniz.
Ayrıca foruma üyelik tarihine ve ticaret paunlarına göre önce para sonra transfer talebim olabilir.
Aklınızdaki tüm soruları bana sorabilirsiniz.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire