Twitch Bu Hizmet Koşullarına İlişkin Sözleşmeniz

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,709
Beğeniler
11
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
twitch-logo.png

Giriş; Bu Hizmet Koşullarına İlişkin Sözleşmeniz

LÜTFEN BU HİZMET ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. BU BAĞLAYICI BİR SÖZLEŞMEDİR.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
adresinde bulunan web sitesi ve web siteleri ağı, yazılım uygulamalarından oluşan Twitch Interactive, Inc. (bağlı kuruluşları “Twitch” veya “Biz” ile birlikte) tarafından işletilen hizmetlere hoş geldiniz, veya Twitch tarafından sunulan diğer ürünler veya hizmetler ("Twitch Hizmetleri"). Twitch tarafından sunulan diğer hizmetler ayrı koşullara tabi olabilir.

Twitch Hizmetlerini kullanırken, Twitch'in
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ve Twitch Hizmetlerinde yayınlanan, size sunulan veya belirli hizmetler ve özelliklerle bağlantılı olarak size açıklanan ek yönergelere veya kurallara tabi olacaksınız . Twitch ayrıca,
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
bu tür hizmetlerle bağlantılı olarak size açıklanan ek hüküm veya koşullara tabi olan belirli ücretli hizmetler de sunabilir . Bu tür tüm şartlar ve yönergeler ("Yönergeler") bu Hizmet Koşullarına referans olarak dahil edilmiştir.

Hizmet Şartları, Twitch Hizmetlerinde hesap açan bir kullanıcı veya kayıtsız bir kullanıcı olsanız da geçerlidir. "Kaydol"a tıklayarak veya başka bir şekilde Twitch Hizmetlerine kaydolarak, indirerek, erişerek veya kullanarak Twitch Hizmetlerini kullanımınıza ilişkin olarak sizinle Twitch arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme imzaladığınızı kabul edersiniz. Bu Hizmet Koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu Hizmet Koşullarını kabul etmiyorsanız, Twitch Hizmetlerinin hiçbirine erişmeyin veya başka bir şekilde kullanmayın.

Bir şirket, tüzel kişi veya kuruluş (topluca "Abone Kuruluş") adına Twitch'i kullanırken veya Twitch'te bir hesap açarken: (i) söz konusu Abone Kuruluşun aşağıdakileri yapma yetkisine sahip yetkili bir temsilcisi olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz: bu kuruluşu bu Hizmet Koşullarına bağlayacak ve burada belirtilen lisansları verecektir; ve (ii) söz konusu Abone Kuruluş adına bu Hizmet Koşullarını kabul etmek.

2. Reşit Olmayanlar ve Engellenmiş Kişiler Tarafından Twitch Kullanımı
Twitch Hizmetleri 13 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılamaz. 13 yaş ile ikamet ettiğiniz yargı bölgesindeki yasal reşit olma yaşı arasındaysanız, Twitch Hizmetlerini yalnızca bir ebeveyn veya yasal vasi gözetiminde kullanabilirsiniz. Kim bu Hizmet Koşullarına bağlı kalmayı kabul eder.

Twitch Hizmetleri ayrıca, Twitch tarafından daha önce Twitch Hizmetlerinden kaldırılan kullanıcılar veya Amerika Birleşik Devletleri yasaları (ihracat ve yeniden ihracat kısıtlamaları ve düzenlemeleri gibi) veya Türkiye'deki geçerli yasalar uyarınca bunları alması yasaklanmış kişiler tarafından kullanılamaz. başka herhangi bir yargı yetkisi.

Twitch HİZMETLERİNİ İNDİREREK, KURARAK VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANARAK, EN AZ 13 YAŞINDA OLDUĞUNUZU, EBEVEYNİNİZİN VEYA YASAL VAHİMENİZİN, 13. İKAMET YARGI YETKİSİNİZDE VE DAHA ÖNCE TWİTCH HİZMETLERİNDEN ÇIKARILMADIĞINIZI VE TWITCH HİZMETLERİNİ ALMAKTAN YASAK OLMADIĞINIZI BELİRTİNİZ.

3. Gizlilik Bildirimi
Gizliliğiniz Twitch için önemlidir.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız ve ifşa ettiğimizle ilgili bilgiler için lütfen
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ve Twitch Hizmetlerini kullandığınızda çevrimiçi gizliliğinizi nasıl yönetebileceğinize ilişkin
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
.

4. Hesap
a. Hesap ve Şifre

Bir hesap açmak için bize hesap adı ve şifre gibi belirli bilgileri vermeniz istenecektir.

Hesabınızın, şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Başkalarının hesap bilgilerinizi kullanmasına izin verirseniz, Hesabınız veya şifreniz altında Hizmetleri kullanan diğer tüm kişiler adına bu Hizmet Koşullarını kabul etmiş olursunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Lütfen kayıt sırasında ve diğer tüm zamanlarda Twitch'e verdiğiniz bilgilerin doğru, doğru, güncel ve bildiğiniz kadarıyla eksiksiz olduğundan emin olun.

Twitch tarafından yazılı olarak açıkça izin verilmediği sürece, hesabınızın yönetici haklarına erişim için herhangi birinden ücret talep etmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hesabınızı bir başkasına satamaz, kiralayamaz, kiralayamaz, paylaşamaz veya hesabınıza erişim sağlayamazsınız. Twitch, teknolojik engeller, IP eşleme ve ciddi durumlarda bu tür yetkisiz kullanımla ilgili olarak doğrudan İnternet Servis Sağlayıcınızla (ISS) iletişime geçme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Twitch Hizmetlerinin yetkisiz kullanımını önlemek için mevcut tüm yasal hakları ve çareleri saklı tutar.

B. Üçüncü Taraf Hesapları
Twitch, belirli üçüncü taraf hizmetleri aracılığıyla Twitch Hizmetlerine kaydolmanıza ve oturum açmanıza izin verebilir. Üçüncü şahsın bilgilerinizi toplaması, kullanması ve ifşa etmesi, o üçüncü şahıs hizmetinin gizlilik bildirimine tabi olacaktır. Twitch hesabınızı herhangi bir üçüncü taraf hizmette hesabınızla bağladığınızda, Twitch'in kişisel bilgilerinizi nasıl topladığı, kullandığı ve ifşa ettiği hakkında daha fazla bilgi Gizlilik Bildirimimizde bulunabilir.

5. Cihazların ve Hizmetlerin Kullanımı
Twitch Hizmetlerine erişim, kişisel bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın yanı sıra bu cihazlarla iletişim kurmayı veya bu cihazlarda alan kullanımını gerektirebilir. Twitch Hizmetlerine erişirken maruz kaldığınız her türlü İnternet bağlantısı veya mobil ücret ve ücretlerden siz sorumlusunuz.

6. Bu Hizmet Koşullarının Değiştirilmesi
Twitch, değiştirilen şartları yayınlayarak bu Hizmet Şartlarının herhangi bir şartını değiştirebilir. Revize edilmiş Hizmet Koşullarının yürürlüğe girdiği tarihten sonra Twitch Hizmetlerini kullanmaya devam etmeniz, koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Kore Cumhuriyeti'nde ikamet edenler için Twitch, Hizmet Şartlarında yapılacak herhangi bir önemli değişiklikle ilgili olarak makul bir önceden bildirimde bulunacaktır. Tüm değişiklikler, yayınlandıktan sonra en geç 30 takvim günü yürürlüğe girecektir; Hizmet'in yeni kullanıma sunulan özellikleri, Hizmet'in kullanıcıya fayda sağlayan özellikleri veya yasal nedenlerle yapılan değişiklikler derhal yürürlüğe girebilecektir.

7. Lisans
Twitch Hizmetleri, Twitch'e aittir ve Twitch'e aittir. Aksi belirtilmedikçe, Twitch Hizmetlerindeki tüm içerik, bilgi ve diğer materyaller (aşağıdaki Bölüm 8'de belirtilen Kullanıcı İçeriği hariç), Twitch'in ticari markaları ve logoları, görsel arayüzler, grafikler, tasarım, derleme, bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere , yazılım, bilgisayar kodu (kaynak kodu veya nesne kodu dahil), hizmetler, metin, resimler, bilgiler, veriler, ses dosyaları, diğer dosyalar ve bunların seçimi ve düzenlenmesi (topluca “Materyaller”) ilgili fikri mülkiyet ile korunmaktadır. ve mülkiyet hakları ve yasalar. Tüm Materyaller, Twitch'in veya yan kuruluşlarının veya bağlı şirketlerinin ve/veya üçüncü taraf lisans verenlerinin mülkiyetindedir. Twitch tarafından aksi yazılı olarak açıkça belirtilmedikçe, bu Hizmet Koşullarını kabul ederek size sınırlı,

Twitch, bu Hizmet Koşullarında açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutar. Bu lisans, bu Hizmet Koşullarına tabidir ve aşağıdakilerden herhangi birini gerçekleştirmenize izin vermez: (a) Twitch Hizmetlerinin veya Materyallerinin yeniden satışı veya ticari kullanımı; (b) herhangi bir Materyalin dağıtımı, kamuya açık performansı veya halka açık sergilenmesi; (c) Twitch Hizmetlerinin veya Materyallerinin veya bunların herhangi bir bölümünün değiştirilmesi veya türevsel kullanımlarının yapılması; (d) herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzeri veri toplama veya çıkarma yönteminin kullanılması; (e) Twitch Hizmetlerinde açıkça izin verilmedikçe, Twitch Hizmetlerinin, Materyallerinin veya bunlarda yer alan herhangi bir bilginin herhangi bir bölümünün indirilmesi (sayfa önbelleğe alınması hariç); veya (f) Twitch Hizmetlerinin veya Materyallerinin amaçlanan amaçları dışında herhangi bir şekilde kullanılması. Twitch Hizmetlerinin veya Materyallerinin, bu Hizmet Koşullarında özel olarak izin verilmedikçe, Twitch'in önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır ve fikri mülkiyet haklarını veya diğer yasaları ihlal edebilir. Bu Hizmet Şartlarında açıkça belirtilmediği sürece, bu Şartlardaki hiçbir şey, estopel, ima veya diğer yasal ilkeler yoluyla fikri mülkiyet haklarına herhangi bir lisans verildiği şeklinde yorumlanamaz. Twitch, bu lisansı Bölüm 14'te belirtildiği şekilde feshedebilir. estoppel, ima veya diğer yasal ilkelerle olsun. Twitch, bu lisansı Bölüm 14'te belirtildiği şekilde feshedebilir. estoppel, ima veya diğer yasal ilkelerle olsun. Twitch, bu lisansı Bölüm 14'te belirtildiği şekilde feshedebilir.

8. Kullanıcı İçeriği
Twitch, akış halindeki canlı ve önceden kaydedilmiş görsel-işitsel çalışmaları dağıtmanıza olanak tanır; sohbet, bülten panoları, forum gönderileri, wiki katkıları ve sesli etkileşimli hizmetler gibi hizmetleri kullanmak; ve Twitch Hizmetlerinde ("Kullanıcı İçeriği") içerik, mesaj, metin, ses, görüntü, uygulama, kod veya diğer veri veya materyaller oluşturabileceğiniz, yayınlayabileceğiniz, iletebileceğiniz, gerçekleştirebileceğiniz veya depolayabileceğiniz diğer faaliyetlere katılmak.

a. Twitch Lisansı
veya şimdi bilinen veya daha sonra geliştirilen veya keşfedilen medya kanalları; ve (b) söz konusu Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı olarak gönderdiğiniz adı, kimliği, benzerliği ve sesi (veya diğer biyografik bilgileri) kullanmak. Söz konusu Kullanıcı İçeriği, üçüncü tarafların adını, kimliğini, benzerliğini ve sesini (veya diğer biyografik bilgileri) içeriyorsa, bu tür özellikleri kullanımınız için uygun izinleri ve/veya lisansları aldığınızı ve Twitch ve onun alt lisans sahiplerinin bunları bu Hizmet Koşullarında belirtilen ölçüde kullanmalarına izin verilir.

(ii) "Eklentiler", "haritalar", "modlar" olarak bilinen Kullanıcı İçeriği veya CurseForge.com veya ilgili siteler aracılığıyla gönderilen diğer proje türleri ("Gönderilen Projeler") ile ilgili olarak, tarafınızca verilen haklar bu tür Gönderilen Projeleri Twitch Hizmetleri'nden kaldırdığınızda veya sildiğinizde, işbu Sözleşme kapsamında feshedilir. Ayrıca, Twitch'in kaldırılan veya silinen Gönderilen Projelerin sunucu kopyalarını elinde tutabileceğini, ancak görüntüleyemeyeceğini, dağıtamayacağını veya gerçekleştiremeyeceğini kabul edersiniz.

(iii) Canlı yayın akışı ve önceden kaydedilmiş görsel-işitsel çalışmalarla ilgili olarak, bu Sözleşme kapsamında tarafınızca verilen haklar, söz konusu Kullanıcı İçeriğini Twitch Hizmetlerinden sildiğinizde veya genel olarak hesabınızı kapattığınızda sona erer, ancak:(a) aşağıdakiler dışında: Twitch Hizmetlerinin bir parçası olarak başkalarıyla paylaştığınız ve Kullanıcı İçeriğinin kopyalanan veya saklanan kısımlarını başkaları ile paylaştığınız (örneğin, bir Klip oluşturduğunuz); (b) Twitch'in bunu promosyon amaçlı kullanmış olması; ve (c) yedeklemeden ve diğer sistemlerden kaldırılması için gereken makul süre için.

B. Kullanıcı İçeriği Beyanları ve Garantileri
Kullanıcı İçeriğinizden ve bunu yayınlamanın veya yayınlamanın sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz. Şunları beyan ve taahhüt edersiniz: (1) Kullanıcı İçeriğinin yaratıcısı veya sahibi veya sahibi sizsiniz veya başka bir şekilde burada verilen hakları vermek için yeterli hak ve yetkiye sahipsiniz; (2) Kullanıcı İçeriğiniz: (a) herhangi bir telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır, manevi hak, gizlilik hakkı, tanıtım hakkı veya herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmez, ihlal etmez veya kötüye kullanmaz. diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı veya (b) başka herhangi bir kişiyi karalama; (3) Kullanıcı İçeriğiniz herhangi bir virüs, reklam yazılımı, casus yazılım, solucan veya diğer zararlı veya kötü niyetli kod içermez; ve (4) önceden yazılı izin almadığınız sürece, Kullanıcı İçeriğiniz özellikle herhangi bir yayın öncesi veya kamuya açık olmayan beta yazılımı veya oyun içeriği veya Twitch veya üçüncü şahıslara ait herhangi bir gizli bilgi içermez. Twitch, bu beyanları ve garantileri ihlal eden kullanıcılara karşı tüm haklarını ve çözüm yollarını saklı tutar.

C. İçerik Riski Size Ait Olarak Yüklenir
Twitch, Kullanıcı İçeriğini yetkisiz kopyalama ve dağıtıma karşı korumaya çalışmak için makul güvenlik önlemleri kullanır. Ancak Twitch, Kullanıcı İçeriğinin üçüncü taraflarca yetkisiz kopyalanması, kullanılması veya dağıtılmasının olmayacağını garanti etmez. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Twitch'in Kullanıcı İçeriğinin üçüncü taraflarca yetkisiz kopyalanması, kullanılması veya dağıtılmasından sorumlu olmayacağını ve bu tür yetkisiz kopyalama nedeniyle Twitch'e karşı sahip olabileceğiniz her türlü hak talebini ibra edip sonsuza kadar feragat ettiğini kabul edersiniz. veya herhangi bir teori altında Kullanıcı İçeriğinin kullanımı. BURADA TWITCH TARAFINDAN KULLANILAN KULLANICI İÇERİĞİNİ KORUMAK İÇİN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTA VE KULLANILMAKTADIR VE HİÇBİR GARANTİ, GARANTİ, KOŞUL, GÜVENCESİ OLMADAN,

NS. Promosyonlar
Users may promote, administer, or conduct a promotion (e.g., a contest or sweepstakes) on, through, or utilizing the Twitch Services (a “Promotion”). If you choose to promote, administer, or conduct a Promotion, you must adhere to the following rules: (1) You may carry out Promotions to the extent permitted by applicable law and you are solely responsible for ensuring that any Promotions comply with any and all applicable laws, obligations, and restrictions; (2) You will be classified as the promoter of your Promotion in the applicable jurisdiction(s) and you will be solely responsible for all aspects of and expenses related to your Promotion, including without limitation the execution, administration, and operation of the Promotion; drafting and posting any official rules; selecting winners; issuing prizes; and obtaining all necessary third-party permissions and approvals, including without limitation filing any and all necessary registrations and bonds. Twitch has the right to remove your Promotion from the Twitch Services if Twitch reasonably believes that your Promotion does not comply with the Terms of Service or applicable law; (3) Twitch is not responsible for and does not endorse or support any such Promotions. You may not indicate that Twitch is a sponsor or co-sponsor of the Promotion; and (4) You will display or read out the following disclaimer when promoting, administering, or conducting a Promotion: “This is a promotion by [Your Name]. Twitch does not sponsor or endorse this promotion and is not responsible for it.”.

e. Onaylar/Görüşler
Kullanıcı İçeriğinizin
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
FTC
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
, FTC'nin
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
, FTC'nin
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ile uyumlu olacağını kabul edersiniz.ve FTC tarafından zaman zaman yayınlanan diğer tüm yönergeler ("FTC Yönergeleri") ve geçerli yasa kapsamında gerekli olan diğer reklam yönergeleri. Örneğin, Twitch Hizmetleri aracılığıyla bir ürün veya hizmeti tartışmanız veya tanıtmanız karşılığında size ödeme yapıldıysa veya ücretsiz ürünler sağlandıysa veya bir şirketin çalışanıysanız ve o şirketin ürünlerini veya hizmetlerini aşağıdaki yollarla tartışmaya veya tanıtmaya karar verdiyseniz: Twitch Hizmetleri, bu tür ilişkileri ifşa etmek için FTC Yönergelerinin gerekliliklerine uymayı kabul edersiniz. Twitch Hizmetleri aracılığıyla herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili yaptığınız herhangi bir onay veya referanstan Twitch değil, yalnızca siz sorumlusunuz.

F. Siyasi Faaliyet
Bu Hizmet Koşullarına ve Topluluk İlkelerine tabi olarak siyasi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz; siyasi faaliyete katılmak; bir siyasi komitenin katkı sayfası da dahil olmak üzere bir siyasi komitenin resmi web sitesine bağlantılar sağlamak; ve izleyicileri doğrudan bir siyasi komiteye katkıda bulunmaya davet etmek. Ancak, bu faaliyetlerin tamamen size ait olduğunu kabul ediyorsunuz. Ayrıca, bu faaliyetlere katılarak, yürürlükteki yasalar uyarınca bu faaliyetlere katılmaya uygun olduğunuzu ve bunu yaparken tüm ilgili yasa ve yönetmeliklere uyacağını beyan ve garanti etmektesiniz.

Bir adaya, aday komitesine, siyasi eylem komitesine, oy pusulası komitesine veya başka herhangi bir kampanya komitesine katkıda bulunmak veya sunmak amacıyla herhangi bir Twitch para kazanma aracının (örn. Bitler veya abonelikler) kullanılmasını talep etmemeyi veya kullanmamayı kabul edersiniz, veya herhangi bir seçimi etkilemek amacıyla. Siyasi makam adayları, kanallarında herhangi bir Twitch para kazanma aracını kullanamazlar.

9. Yasaklanmış Davranış
Herhangi bir yasayı, sözleşmeyi, fikri mülkiyeti veya diğer üçüncü taraf haklarını ihlal ETMEYİ KABUL EDERSİNİZ; bir haksız fiil işlemeyeceğinizi ve Twitch Hizmetlerindeyken davranışlarınızdan yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu.

Bu Hizmet Koşullarına ve Twitch'in Topluluk Kurallarına uyacağınızı ve aşağıdakileri yapmayacağınızı kabul edersiniz:

ben. yanlış, yasa dışı, hak ihlalinde bulunan, karalayıcı, müstehcen, pornografik, gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal eden, taciz edici, tehdit edici, taciz edici, kışkırtıcı veya başka bir şekilde sakıncalı olan herhangi bir içeriği oluşturmak, yüklemek, iletmek, dağıtmak veya depolamak;

ii. herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek; herhangi bir kişi veya kuruluşla yanlış bir ilişki iddiasında bulunmak; başkalarının Twitch Hizmetleri hesaplarına izinsiz erişim; başka bir kişinin dijital imzasını taklit etmek; Twitch Hizmetleri aracılığıyla iletilen bilgilerin kaynağını, kimliğini veya içeriğini yanlış tanıtmak; veya benzeri herhangi bir dolandırıcılık faaliyeti gerçekleştirmeyin;

iii. İstenmeyen reklamlar, promosyon malzemeleri veya diğer talep malzemeleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Twitch Hizmetlerinin kullanıcılarına önemsiz posta veya spam göndermek; ticari reklamların, zincir postaların, bilgilendirici duyuruların, yardım taleplerinin, imza dilekçelerinin veya promosyon eşantiyonlarıyla (çekilişler ve yarışmalar gibi) ilgili önceki herhangi bir şeyin toplu olarak gönderilmesi; ve benzeri faaliyetler;

iv. Twitch Hizmetlerinden diğer kullanıcıların e-posta adreslerini veya diğer iletişim bilgilerini toplamak veya toplamak;

v. Twitch Hizmetlerinin kullanıcılarını karalamak, taciz etmek, kötüye kullanmak, tehdit etmek veya dolandırmak ya da kullanıcılar veya üçüncü şahıslar hakkında onların izni olmadan kişisel bilgi toplamak veya toplamaya teşebbüs etmek;

vi. (a) Twitch Hizmetlerinin veya Kullanıcı İçeriğinin güvenlikle ilgili özelliklerini, (b) Twitch Hizmetleri aracılığıyla erişilebilen herhangi bir içeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan özellikler, ( c) Twitch Hizmetlerinin veya Kullanıcı İçeriğinin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler veya (d) Twitch Hizmetleri veya Kullanıcı İçeriği üzerindeki telif hakkı veya diğer mülkiyet hakkı bildirimleri;

vii. Twitch Hizmetlerinin veya herhangi bir bölümünün kaynak kodunu tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme, kaynak koda dönüştürme veya başka bir şekilde keşfetme girişiminde bulunma, ancak ve yalnızca bu faaliyete ikamet ettiğiniz yargı bölgesinin yasaları tarafından açıkça izin verildiği ölçüde;

viii. Yürürlükteki yasaların bu sınırlamaya rağmen açıkça izin verdiği durumlar dışında ve yalnızca Twitch Hizmetlerini veya bunların herhangi bir bölümünü temel alan türev çalışmaları değiştirmek, uyarlamak, çevirmek veya oluşturmak;

ix. virüsleri, reklam yazılımlarını, casus yazılımları, solucanları veya diğer kötü niyetli kodları yüklemek veya başka bir şekilde yaymak dahil olmak üzere herhangi bir yolla Twitch Hizmetlerinin çalışmasına veya herhangi bir kullanıcının bunlardan yararlanmasına müdahale etmek veya zarar vermek;

x. o üçüncü şahsın izni olmadan üçüncü şahsın posta sunucularından e-posta iletmek;

xi. Twitch Hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Twitch'in sahip olduğu, kullandığı ve/veya lisansladığı herhangi bir web sitesine, sunucuya, yazılım uygulamasına veya diğer bilgisayar kaynaklarına herhangi bir robot, örümcek, kazıyıcı, tarayıcı veya diğer otomatik araçlarla erişmek Twitch Hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Twitch'in sahip olduğu, kullandığı ve/veya lisansladığı herhangi bir web sitesine, sunucuya, yazılım uygulamasına veya diğer bilgisayar kaynaklarına erişimi engellemek veya kısıtlamak için Twitch'in kullanabileceği herhangi bir önlemi atlamak veya herhangi bir amacı atlamak;

xii. Twitch Hizmetleri aracılığıyla iletilen herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin kaynağını gizlemek için tanımlayıcıları manipüle etmek;

xiii. Twitch Hizmetlerine veya Twitch Hizmetlerine bağlı sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya bunları bozmak veya Twitch Hizmetlerine bağlı ağların herhangi bir gereksinimine, prosedürüne, politikasına veya düzenlemesine uymamak; Twitch Hizmetlerini, diğer kullanıcıların Twitch Hizmetlerini tam olarak kullanmasını engelleyebilecek, kesintiye uğratabilecek, olumsuz yönde etkileyebilecek veya engelleyebilecek ya da Twitch Hizmetlerine herhangi bir şekilde zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yüklenebilecek veya işleyişini bozabilecek herhangi bir şekilde kullanmak;

xiv. o kullanıcının ve Twitch'in izni olmadan başka bir kullanıcının hesabını kullanmak veya kullanmaya teşebbüs etmek;

xv. Kullandığımız içerik filtreleme tekniklerini atlatmaya veya Twitch Hizmetlerinin erişim yetkiniz olmayan herhangi bir hizmetine veya alanına erişmeye çalışma;

xvi. önceden yazılı iznimiz olmaksızın, bizimle bir ilişkiniz olduğunu veya sizi veya herhangi bir ürünü veya hizmeti herhangi bir amaçla desteklediğimizi herhangi bir şekilde belirtmeye çalışmak; ve

xvii. Twitch Hizmetlerini herhangi bir yasa dışı amaç için veya fikri mülkiyet ve diğer mülkiyet hakları, veri koruma ve gizliliği yöneten yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasa veya düzenlemeyi ihlal edecek şekilde kullanmak.

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Twitch hiçbir Kullanıcı İçeriği veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmez ve Twitch herhangi bir hata, karalama, iftira, iftira, ihmal, yalan, müstehcenlik, pornografiden sorumlu değildir. veya Twitch Hizmetlerini kullanırken karşılaşabileceğiniz küfürler. Twitch Hizmetlerini kullanımınızın riski size aittir. Ayrıca, bu kurallar, herhangi bir üçüncü şahıs adına herhangi bir özel dava hakkı veya Twitch Hizmetlerinin bu tür kurallar tarafından yasaklanmış herhangi bir içerik içermeyeceğine dair herhangi bir makul beklenti oluşturmaz.

Twitch, Kullanıcı İçeriğinde yer alan hiçbir beyan veya beyandan sorumlu değildir. Twitch, burada ifade edilen herhangi bir Kullanıcı İçeriğini, fikrini, tavsiyesini veya tavsiyesini onaylamaz ve Twitch, Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı her türlü sorumluluğu açıkça reddeder. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Twitch, Twitch Hizmetlerinde yayınlanan veya depolanan herhangi bir Kullanıcı İçeriğini, söz konusu Kullanıcı İçeriğinin bu Hizmet Koşullarını veya geçerli yasaları ihlal ettiği durumlar da dahil olmak üzere, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın kaldırma, tarama veya düzenleme hakkını saklı tutar. ve Twitch Hizmetlerinde yayınladığınız veya sakladığınız herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin yedek kopyalarını oluşturmaktan ve bunları değiştirmekten yalnızca siz sorumlusunuz. Twitch Hizmetlerinin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde kullanılması bu Hizmet Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra,

Twitch'in makul bir şekilde bildirimde bulunmanın yasal olarak yasak olduğunu düşündüğü durumlar dışında (örneğin, bildirimde bulunmanın (i) geçerli yasaları, düzenlemeleri veya düzenleyici makamların emirlerini ihlal etmesi veya (ii) uzlaşma bir düzenleyici kurum tarafından yürütülen devam eden bir soruşturma) veya herhangi bir bildirimin size, üçüncü taraflara, Twitch'e ve/veya bağlı kuruluşlarına zarar verebileceği (örneğin, bildirimin sağlanması Twitch Hizmetlerinin güvenliğine zarar verdiği durumlarda), Twitch gecikmeksizin bildirimde bulunacaktır. ilgili adımı atma sebebinizdir.

10. Telif Haklarına Saygı
Twitch, başkalarının fikri mülkiyetine saygı duyar ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") ile diğer geçerli yasalarda belirtilen gerekliliklere uyar. Telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve Twitch Hizmetlerinde yayınlanan içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen politikalarımız, bildiriminize neleri ekleyeceğiniz ve nereye ekleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi içeren
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
izleyerek bir bildirim gönderin . bildiriminizi gönderin.

11. Ticari Markalar
TWITCH, Twitch logoları ve Twitch tarafından kullanılan diğer tüm ürün veya hizmet adları, logoları veya sloganları ve tüm sayfa başlıkları, özel grafikler, düğme simgeleri ve komut dosyaları dahil olmak üzere Twitch Hizmetlerinin görünümü ve hissi, ticari markalar veya ticari markalardır. ve Twitch'e ait olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak, müşteriler arasında kafa karışıklığına yol açabilecek veya Twitch'i kötüleyen veya itibarını zedeleyen herhangi bir şekilde tamamen veya kısmen kullanılamaz. önceden yazılı izin. Bu ticari markaların her türlü kullanımı Twitch
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
uygun olmalıdır .

Twitch Hizmetlerinde atıfta bulunulan diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Twitch Hizmetlerinde ticari isim, ticari marka, üretici, tedarikçi veya başka bir şekilde herhangi bir ürün, hizmet, süreç veya diğer bilgilere atıfta bulunulması, tarafımızca veya başka herhangi bir bağlı kuruluş tarafından onay, sponsorluk veya tavsiye teşkil etmez veya ima etmez.

12. Üçüncü Taraf İçeriği
Twitch, Kullanıcı İçeriğine ek olarak, Twitch Hizmetlerinde başka üçüncü taraf içeriği (topluca “Üçüncü Taraf İçeriği”) sağlayabilir. Twitch, herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğini kontrol etmez veya desteklemez ve doğruluğu veya eksiksizliği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Üçüncü Şahıs İçeriği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. Üçüncü Taraf İçeriği oluşturmadığımızı, güncellemediğimizi veya izlemediğimizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Twitch Hizmetlerindeki herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğinden sorumlu değiliz.

Twitch Hizmetlerinden ("Referans Siteler") bağlantı veren üçüncü taraf web sitelerine veya uygulamalara erişmek veya bunları kullanmak isteyip istemediğinize karar vermekten siz sorumlusunuz. Twitch, bu tür Referans Sitelerini veya Referans Sitelerinde yer alan veya bu Siteler aracılığıyla erişilebilen bilgileri, materyalleri, ürünleri veya hizmetleri kontrol etmez veya desteklemez ve Referans Siteleri ile ilgili herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmaz. Ayrıca, Twitch Hizmetlerinde veya Twitch Hizmetleri aracılığıyla bulunan reklamcılarla yazışmalarınız veya ticari anlaşmalarınız veya promosyonlarına katılımınız yalnızca siz ve söz konusu reklamveren arasındadır. Referans Sitelerinde bulunan veya bu Siteler aracılığıyla sağlanan bilgiler, materyaller, ürünler ve hizmetler dahil olmak üzere Referans Sitelerine erişim ve kullanım riski yalnızca size aittir.

13. Fikir Gönderme
Twitch'e veya çalışanlarına fikir, öneri, belge ve/veya teklif ("Gönderiler") sunarak, Twitch'in bu Gönderimleri herhangi bir amaçla herhangi bir ücret veya kredi sağlamadan kullanma veya ifşa etme hakkına sahip olduğunu kabul ve beyan edersiniz. sana.

14. Fesih
Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Twitch, bildirimde bulunmaksızın ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, Twitch Hizmetlerini kullanma lisansınızı (Kullanıcı İçeriği yayınlamak dahil) feshetme ve gelecekte bunlara erişiminizi ve kullanımınızı engelleme veya engelleme hakkını saklı tutar. Twitch Hizmetleri; (a) Twitch Hizmetlerini kullanımınızın bu Hizmet Koşullarını veya geçerli yasayı ihlal ettiğini; (b) Twitch Hizmetlerini hileli bir şekilde kullanmanız veya kötüye kullanmanız; veya (c) teknik veya meşru ticari nedenlerle size Twitch Hizmetlerini sağlamaya devam edemiyoruz. Lisansınızı feshetme hakkımız, abonelikler, Prime Gaming veya Turbo hesaplar da dahil olmak üzere satın alınan herhangi bir ürün veya hizmete erişiminizi sona erdirme veya askıya alma olanağını içerir. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde,

Twitch'in makul bir şekilde bildirimde bulunmanın yasal olarak yasak olduğunu düşündüğü durumlar dışında, Kore Cumhuriyeti'nde ikamet edenler için (örneğin, bildirimde bulunmak (i) geçerli yasaları, düzenlemeleri veya düzenleyici makamların emirlerini ihlal edecek veya (ii) uzlaşma bir düzenleyici kurum tarafından yürütülen devam eden bir soruşturma) veya herhangi bir bildirimin size, üçüncü taraflara, Twitch'e ve/veya bağlı kuruluşlarına zarar verebileceği (örneğin, bildirimin sağlanması Twitch Hizmetlerinin güvenliğine zarar verdiği durumlarda), Twitch gecikmeksizin bildirimde bulunacaktır. ilgili adımı atma sebebinizdir.

15. Anlaşmazlıklar
a. Tazminat


Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Twitch'i, bağlı şirketlerini ve ilgili yüklenicilerimizin, çalışanlarımızın, görevlilerimizin, yöneticilerimizin, acentelerimizin, üçüncü taraf tedarikçilerimizin, lisans verenlerimizin ve ortaklarımızın her birini tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz ( Twitch Hizmetlerine erişiminiz, kullanımınız veya kötüye kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili yasal ücretler ve harcamalar dahil olmak üzere her türlü talep, kayıp, hasar, talep, masraf, maliyet ve yükümlülükten bireysel ve toplu olarak “Twitch Tarafları”). , Twitch Hizmetleri içinde veya aracılığıyla yayınladığınız, sakladığınız veya başka bir şekilde ilettiğiniz herhangi bir Kullanıcı İçeriği, herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeniz, bu Hizmet Koşullarını ihlal etmeniz veya beyanların, garantilerin ve sözleşmelerin herhangi bir ihlali burada sizin tarafınızdan yapılmıştır. Herhangi bir üçüncü taraf iddiasını Twitch Taraflarına derhal bildirmeyi kabul edersiniz, ve Twitch, masrafları size ait olmak üzere, Twitch'i tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutar ve Twitch'in bu iddialara karşı savunması ile işbirliği yapmayı kabul edersiniz. Twitch, bu tür herhangi bir iddia, eylem veya işlemden haberdar olduktan sonra sizi bilgilendirmek için makul çabayı gösterecektir.

B. Sorumluluk Reddi; Garanti Yok

GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE: (A) TWITCH HİZMETLERİ VE İÇERİK VE İÇERİKLERİ İÇERİK VE MATERYALLER "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN, HARİÇ TWITCH YAZILI; (B) TWITCH TARAFLARI, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, SERVICE BAŞLIK TOUDING VE NONFORM IÇINDEKİ ZIMNİ GARANTİLER DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN, YASAL, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDER. , İÇERİK VEYA BUNLARDA BULUNAN MATERYALLER; (C) TWITCH, TWITCH HİZMETLERİNDEKİ İÇERİĞİN VEYA MATERYALLERİN DOĞRU, TAM, GÜVENİLİR, GÜNCEL VEYA HATASIZ OLDUĞUNU BEYAN VEYA GARANTİ ETMEZ; (D) METİN VEYA FOTOĞRAFLA İLGİLİ TİPOGRAFİK HATALAR VEYA İHMALLERDEN TWİTCH SORUMLU DEĞİLDİR; VE (E) TWİTCH HİZMETLERİNE ERİŞİMİNİZİ VE KULLANIMINIZI GÜVENLİ YAPMAYA ÇALIŞIRKEN, TWİTCH HİZMETLERİNİN VEYA SUNUCULARIMIZIN VİRÜSLERDEN YA DA BAŞKA ZARARLI OLDUĞUNU BEYAN VEYA GARANTİ ETMEZ VE SİZİN HERHANGİ BİR İNDİRMEDEN VİRÜSLERİ TESPİT VE DEZENFEKTE ETMEK İÇİN SEKTÖRDE TANINMIŞ YAZILIMLAR KULLANILMALIDIR. SÖZLÜ YA DA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, TWİTCH'TEN VEYA TWİTCH HİZMETLERİ ARACILIĞIYLA ALDIĞINIZ HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, BURADA AÇIKÇA BELİRTİLEN HİÇBİR GARANTİ OLUŞTURMAZ.

C. Sorumluluğun Sınırlandırılması ve Zararlar

ben. Sorumluluğun Sınırlandırılması

İLETİŞİM HATASI, HIRSIZLIK, İMHA VEYA TWITCH'İN KAYITLARINA, PROGRAMLARINA VEYA HİZMETLERİNE YETKİSİZ ERİŞİM; VE (B) HİÇBİR DURUMDA, SÖZLEŞMEDE, GARANTİDE, HAKSIZ FİİLDE (AKTİF, PASİF YA DA İMZALANMIŞ OLSUN, İHMAL DAHİL OLMAK ÜZERE), ÜRÜN SORUMLULUĞU, KESİN SORUMLULUK VEYA DİĞER RİSKLİ YÜKÜMLÜLÜK VEYA DİĞER TEORİLERE KARŞI TOPLAM SORUMLULUĞU TWITCH HİZMETLERİNİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASI, VARSA, TALEP TARİHİNDEN ÖNCEKİ ON İKİ (12) AY İÇİNDE TWİTCH HİZMETLERİNE ERİŞİM İÇİN TARAFINIZCA ÖDEDİĞİNİZ TUTARI VEYA YÜZ DOLARI AŞIYOR. GEÇERLİ YASALARIN BU SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINI YASAKLADIĞI ÖLÇÜDE, TWITCH YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLAYACAKTIR. VE (B) HİÇBİR DURUMDA, SÖZLEŞMEDE, GARANTİDE, HAKSIZ FİİLDE (AKTİF, PASİF YA DA İMZALANMIŞ OLSUN, İHMAL DAHİL OLMAK ÜZERE), ÜRÜN SORUMLULUĞU, KESİN SORUMLULUK VEYA DİĞER RİSKLİ YÜKÜMLÜLÜK VEYA DİĞER TEORİLERE KARŞI TOPLAM SORUMLULUĞU TWITCH HİZMETLERİNİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASI, VARSA, TALEP TARİHİNDEN ÖNCEKİ ON İKİ (12) AY İÇİNDE TWİTCH HİZMETLERİNE ERİŞİM İÇİN ÖDEDİĞİNİZ TUTARI VEYA YÜZ DOLARI AŞIYOR. GEÇERLİ YASALARIN BU SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINI YASAKLADIĞI ÖLÇÜDE, TWITCH YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLAYACAKTIR. VE (B) HİÇBİR DURUMDA, SÖZLEŞMEDE, GARANTİDE, HAKSIZ FİİLDE (AKTİF, PASİF YA DA İMZALANMIŞ OLSUN, İHMAL DAHİL OLMAK ÜZERE), ÜRÜN SORUMLULUĞU, KESİN SORUMLULUK VEYA DİĞER RİSKLİ YÜKÜMLÜLÜK VEYA DİĞER TEORİLERE KARŞI TOPLAM SORUMLULUĞU TWITCH HİZMETLERİNİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASI, VARSA, TALEP TARİHİNDEN ÖNCEKİ ON İKİ (12) AY İÇİNDE TWİTCH HİZMETLERİNE ERİŞİM İÇİN ÖDEDİĞİNİZ TUTARI VEYA YÜZ DOLARI AŞIYOR. GEÇERLİ YASALARIN BU SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINI YASAKLADIĞI ÖLÇÜDE, TWITCH YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLAYACAKTIR. DOĞAN VEYA HİZMETLERİN KULLANILMASINA VEYA KULLANILAMAMASINA İLİŞKİN YA DA BUNLARLA İLGİLİ OLARAK, HUNDONE CLAIM TARİHİNDEN ÖNCEKİ ON İKİ (12) AY BOYUNCA TWITCH HİZMETLERİNE ERİŞİM İÇİN SİZİN TARAFINIZDAN ÖDEDİĞİNİZ MİKTARı AŞTIĞINDAN, HANGİSİ DAHA İYİYSE. GEÇERLİ YASALARIN BU SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINI YASAKLADIĞI ÖLÇÜDE, TWITCH YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLAYACAKTIR. DOĞAN VEYA HİZMETLERİN KULLANILMASINA İLİŞKİN YA DA BUNLARLA İLGİLİ OLARAK HUKUKİ DOARS TARİHİNDEN ÖNCEKİ ON İKİ (12) AY İÇİNDE TWİTCH HİZMETLERİNE ERİŞİM İÇİN, VARSA, TARAFINIZCA ÖDEDİĞİNİZ MİKTARı AŞTIĞINDAN, HANGİSİ DAHA İYİYSE. GEÇERLİ YASALARIN BU SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINI YASAKLADIĞI ÖLÇÜDE, TWITCH YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLAYACAKTIR.

ii. Referans Siteleri

BU SORUMLULUK SINIRLAMALARI AYRICA HERHANGİ BİR REFERANS SİTELERDE SATILAN VEYA SAĞLANAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİN NEDENİYLE YA DA TWITCH'İN BAŞKA BİR ŞEKİLDE ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR TARAFINDAN TWITCH'İN BAŞKA BİR ŞEKİLDE ALDIĞI VEYA TWITCH'İN REFERANS SİTELERİNDE ALINDIĞI HASARLAR İÇİN GEÇERLİDİR. .

iii. Pazarlığın Temeli

TWİTCH HİZMETLERİNİ, KULLANICI İÇERİĞİ, MATERYALLERİ VE DİĞER İÇERİK VE BİLGİLERİ SUNDUĞUNU, BURADAKİ GARANTİ REDDİ VE YASAL UYARILARA, BURADA BELİRTİLEN GARANTİ SORUMLULUK REDDİ VE SORUMLULUK SINIRLAMALARI, SİZ İLE TWITCH ARASINDA MAKUL VE ADALETLİ BİR RİSK AKTARIMI YANSITIR; TWİTCH, BU SINIRLAMALAR OLMADAN SİZE TWİTCH HİZMETLERİNİ EKONOMİK OLARAK MAKUL BİR TEMELLE SAĞLAYAMAZ.

NS. Geçerli Kanun ve Yer

(i) Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, siz ve Twitch, bir Abone Kuruluş veya aşağıdaki (ii)'de belirtilenler dışında bir yargı alanında ikamet eden bir tüketici iseniz, aşağıdaki geçerli yasa ve tahkim hükmünün geçerli olduğunu kabul edersiniz:

LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLİCE OKUYUN, çünkü TWİTCH İLE İLGİLİ ANLAŞMAZLIKLARDA TAHKİM YAPMANIZI GEREKTİRİR VE TWİTCH'TEN YARDIM Arayabileceğiniz ŞEKLİ SINIRLIDIR.

Siz ve Twitch, bu Hizmet Koşullarından veya Twitch Hizmetlerini kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlıkta tahkimde bulunmayı kabul edersiniz, ancak sizin ve Twitch'in, herhangi bir tarafın hakkaniyete uygun ve başka bir şekilde telif haklarının iddia edilen yasadışı kullanımı için başka çareler aradığı herhangi bir anlaşmazlığı tahkim etmeniz gerekmemektedir. , ticari markalar, ticari isimler, logolar, ticari sırlar veya patentler. TAHKİM, MAHKEMEDE DAVA AÇMANIZI VEYA JÜRİ YARGILAMASINIZI ENGELLER. Siz ve Twitch, herhangi bir anlaşmazlığı ortaya çıktıktan sonraki otuz (30) gün içinde birbirinize yazılı olarak bildireceğinizi kabul edersiniz. Twitch'e yapılan bildirim şu adrese gönderilecektir: Twitch Interactive, Inc., Attn: Legal, 350 Bush Street, 2nd Floor, San Francisco, CA 94104. Siz ve Twitch ayrıca şunları kabul edersiniz: herhangi bir tahkim talebinden önce gayri resmi bir çözüme başvurmak; herhangi bir tahkimin California, Santa Clara County'de gerçekleştirileceğini; tahkimin JAMS kurallarına uygun olarak tek bir hakem tarafından gizli olarak yürütüleceğini; ve Santa Clara County, California'daki eyalet veya federal mahkemelerin, bir tahkim kararının temyizi ve tahkime tabi olmayan taraflar arasındaki herhangi bir dava üzerinde münhasır yargı yetkisine sahip olduğunu. Aşağıda tartışılan toplu prosedürler ve çözüm yolları dışında, hakem, aksi takdirde mahkemede bulunabilecek herhangi bir çözüm yolunu verme yetkisine sahiptir. Taraflar arasındaki herhangi bir anlaşmazlık, başka bir yargı alanının kanunlarının uygulanmasını sağlayabilecek herhangi bir kanunlar ihtilafı ilkelerini yürürlüğe koymadan, bu Sözleşmeye ve Kaliforniya Eyaleti kanunlarına ve geçerli Amerika Birleşik Devletleri kanunlarına tabi olacaktır. Uyuşmazlığın tahkimde veya mahkemede görülmesi,

(ii) Yukarıdaki bölümdeki hükmün uygulanamaz olduğu herhangi bir yargı alanında ikamet ediyorsanız, bu Hizmet Şartlarından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm anlaşmazlıklar, iddialar veya dava nedenleri tarafından yönetilecektir. ve ikamet ettiğiniz yerdeki kanunlara göre yorumlanır ve ikamet ettiğiniz yerdeki yetkili hukuk mahkemeleri tarafından karara bağlanır.

e. iddialar

SİZ VE TWİTCH, TWİTCH HİZMETLERİNDEN KAYNAKLANAN VEYA TWİTCH HİZMETLERİYLE İLGİLİ HERHANGİ BİR EYLEM NEDENİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDEN SONRA BİR (1) YIL İÇİNDE BAŞLAMASI GEREKTİĞİNİ KABUL EDERSİNİZ. AYRICA, BU TÜR EYLEM NEDENİ KALICI OLARAK ENGELLENİR.

16. Çeşitli
a. Feragat

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamaz veya yerine getirmezsek, bu, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünden feragat, yalnızca yazılı olarak ve ilgili tarafça imzalanmışsa geçerli olacaktır.

B. Bölünebilirlik
Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğuna karar verilirse, söz konusu hüküm, gerekli olan minimum ölçüde bu Hizmet Koşullarından sınırlandırılacak veya çıkarılacak ve herhangi bir hükmün geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. kalan hükümler.

C. Atama
Bu Hizmet Koşulları ve burada verilen haklar ve lisanslar sizin tarafınızdan devredilemez veya atanamaz, ancak Twitch tarafından kısıtlama olmaksızın devredilebilir. Bu Hizmet Koşullarına aykırı olarak yapılmaya çalışılan herhangi bir atama geçersiz olacaktır.

NS. hayatta kalma
Bu Hizmet Koşullarının feshedilmesi üzerine, doğası veya açık koşulları gereği yürürlükte kalması gereken herhangi bir hüküm, 7, 8, 11, 12 ve 15-17.

e. Tüm anlaşma
Satış Koşullarını ve Topluluk Yönergelerini içeren Hizmet Koşulları, buradaki konuyla ilgili olarak siz ve Twitch arasındaki anlaşmanın tamamıdır ve her iki tarafın yetkili temsilcileri veya bir Yukarıdaki Bölüm 6'da belirtildiği gibi Twitch tarafından yapılan bu Hizmet Koşullarında değişiklik.

17. Bilgi Talepleri ve Mahkeme celbinin nasıl tebliğ edileceği
Olası, beklenen veya mevcut yasal işlemler, soruşturmalar veya anlaşmazlıklarla ilgili tüm bilgi veya belge talepleri, uygun yasal süreç kullanılarak yapılmalı ve Twitch'in ulusal kuruluşu olan Kurumsal Hizmet Şirketi (CSC) aracılığıyla Twitch'e uygun şekilde sunulmalıdır. Kayıtlı ajan. Lütfen aşağıda CSC'nin California adresini bulun (yetki alanınızdaki CSC ofisi, Dışişleri Bakanı'nın web sitesinde bulunabilir):

Twitch Interactive, Inc.
c/o Corporation Service Company
2710 Gateway Oaks Drive, Suite 150N
Sacramento, CA 95833

Twitch'in e-posta veya faks yoluyla bilgi veya belge taleplerini veya işlem bildirimini kabul etmediğini ve bu tür taleplere yanıt vermeyeceğini lütfen unutmayın. Tüm talepler, ilgili kayıtları (özellikle söz konusu Twitch Hizmeti, örn.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ve söz konusu kullanıcı adı, örn., Twitch kullanıcı adı: http://) belirlememize yardımcı olacak, sahip olabileceğiniz bilgileri içermelidir.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
), talep edilen belirli bilgiler ve bunların araştırmanızla ilişkisi. Ayrıca, talebinizi ilgili kayıtlarla sınırlandırmanın (örneğin, sınırlı bir süre) talebinizin verimli bir şekilde işlenmesini kolaylaştıracağını lütfen unutmayın.

Twitch Hizmetleri, 350 Bush Street, 2nd Floor, San Francisco, CA 94104 adresinde bulunan Twitch Interactive, Inc. ve e-posta: [email protected] tarafından sunulmaktadır. Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız, yukarıdaki adrese e-posta adresinizi içeren bir mektup göndererek ve bu bilgileri talep ederek aynı bilgilerin size e-posta ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

18. Twitch'ten Film Müziği için Özel Şartlar
Twitch Hizmetlerinin bir parçası olan Soundtrack by Twitch (“Soundtrack”), içerik oluşturuculara canlı akışlarının arka planında lisanslı müzik çalma ve bu canlı akışların isteğe bağlı videolarını yükleme olanağı sağlamak için tasarlanmış bir yayıncı aracıdır. bu tür müzikleri içermez. Soundtrack'i indirerek, kurarak ve/veya başka bir şekilde kullanarak, Soundtrack'i indirme, yükleme ve/veya kullanımınızın bu Hizmet Koşullarına tabi olacağını kabul edersiniz. Twitch'in
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ve
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
geçerlidir ve Soundtrack'i kullanmadan önce her iki kaynağı da incelemenizi öneririz.

Film müziği, Twitch'in içerik oluşturuculara canlı akış için çok çeşitli lisanslı müzik sunma arzusundan doğdu. Bunu mümkün kılmak için Twitch, birçok farklı hak sahibiyle lisansları güvence altına aldı ve Soundtrack istasyonlarına ve çalma listelerine yeni parçalar eklemek için bunu yapmaya devam ediyor. Twitch ayrıca, içerik oluşturuculara canlı akışlarının bu müziği içermeyen isteğe bağlı videolarını oluşturma yeteneği vermek için Soundtrack'i tasarladı.

Twitch'in güvence altına aldığı lisanslar, Twitch'in bu materyalleri Twitch kanalınızdaki canlı akışlarda kullanmanız için size sunmasına izin verir. Soundtrack aracılığıyla kullanıma sunulan müzik ve diğer materyaller, önceden kaydedilmiş içerikte, isteğe bağlı olarak aktarılabilen içerikte (VOD'ler ve Klipler gibi) veya Twitch Hizmetleri dışında kullanımınız için lisanslanmamıştır. Bunun anlamı şudur:

  • Soundtrack'ten materyaller içeren isteğe bağlı içerik oluşturun - Soundtrack'i bu kısıtlamayı göz önünde bulundurarak tasarladık ve uygun kurulum, Soundtrack müziği içeren canlı akışların müziksiz isteğe bağlı videolarını oluşturmanıza ve kullanmanıza olanak tanır; veya
  • Twitch Hizmetleri dışındaki Soundtrack'ten müzik veya diğer materyalleri içeren canlı akış içeriği.
Yukarıdakilerden herhangi birini yapmak sizi hak sahipleri ve onların temsilcilerinden iddia edilen bir ihlal bildirimine tabi tutabilir.

Son olarak, müzik haklarının zaman içinde değişme eğiliminde olduğu konusunda sizi uyarmak istiyoruz. Bu nedenle, belirli şarkıları veya diğer içerikleri herhangi bir zamanda (örneğin, müzik lisanslarımıza veya geçerli yasalara uymak için gerektiği şekilde) Soundtrack'ten değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Twitch, Soundtrack kullanımınızla bağlantılı olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez ve hiçbir yükümlülük kabul etmez.
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst