Twitter Hizmet Şartları

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,476
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Twitter Hizmet Şartları
Avrupa Birliği, EFTA Devletleri veya Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız
Bu Hizmet Koşulları ("Koşullar"), çeşitli web sitelerimiz, SMS'lerimiz, API'lerimiz, e-posta bildirimlerimiz, uygulamalarımız, düğmelerimiz, pencere öğelerimiz, reklamlarımız, ticaret hizmetlerimiz ve kapsanan diğer hizmetlerimiz (
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) bu Koşullara (topluca “Hizmetler”) ve her türlü bilgi, metin, bağlantı, grafik, Hizmetlerde yüklenen, indirilen veya görünen fotoğraf, ses, video veya diğer materyaller veya materyallerin düzenlemeleri (topluca “İçerik” olarak anılacaktır). Hizmetleri kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

1. Hizmetleri Kimler Kullanabilir
Hizmetleri yalnızca Twitter ile bağlayıcı bir sözleşme yapmayı kabul ediyorsanız ve geçerli yargı bölgesinin yasaları uyarınca hizmet alması yasaklanmış bir kişi değilseniz kullanabilirsiniz. Her durumda, Hizmetleri kullanmak için en az 13 yaşında veya Periskop söz konusu olduğunda 16 yaşında olmanız gerekir. Bu Koşulları kabul ediyorsanız ve Hizmetleri bir şirket, kuruluş, hükümet veya başka bir tüzel kişilik adına kullanıyorsanız, bunu yapmaya yetkili olduğunuzu ve söz konusu varlığı bu Koşullara bağlama yetkisine sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz. durumda, bu Koşullarda kullanıldığı şekliyle "siz" ve "sizin" sözcükleri söz konusu tüzel kişiye atıfta bulunacaktır.

2. Gizlilik
Bizim
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) biz, Hizmetlerimizi kullandığınızda bize sağladığınız bilgileri nasıl ele açıklar. Hizmetleri kullanımınız yoluyla, bu bilgilerin depolanması ve depolanması için Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda ve/veya diğer ülkelere aktarılması da dahil olmak üzere (Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde) bu bilgilerin toplanmasına ve kullanılmasına izin verdiğinizi anlıyorsunuz, Twitter ve bağlı kuruluşları tarafından işlenmesi ve kullanılması.

3. Hizmetlerdeki İçerik
Geçerli yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygunluk da dahil olmak üzere Hizmetleri kullanımınızdan ve sağladığınız her türlü İçerikten siz sorumlusunuz. Yalnızca başkalarıyla rahatça paylaşabileceğiniz İçeriği sağlamalısınız.
Hizmetler aracılığıyla yayınlanan veya Hizmetler aracılığıyla sizin tarafınızdan elde edilen herhangi bir İçeriğin veya materyalin herhangi bir şekilde kullanılması veya güvenilmesi kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmetler aracılığıyla yayınlanan herhangi bir İçeriğin veya iletişimin eksiksizliğini, doğruluğunu, doğruluğunu veya güvenilirliğini onaylamıyoruz, desteklemiyoruz, temsil etmiyor veya garanti etmiyoruz veya Hizmetler aracılığıyla ifade edilen herhangi bir görüşü desteklemiyoruz. Hizmetleri kullanarak, saldırgan, zararlı, yanlış veya başka bir şekilde uygunsuz olabilecek İçeriğe veya bazı durumlarda yanlış etiketlenmiş veya başka bir şekilde aldatıcı olan gönderilere maruz kalabileceğinizi anlarsınız. Tüm İçerik, yalnızca bu İçeriği oluşturan kişinin sorumluluğundadır. Hizmetler aracılığıyla yayınlanan İçeriği izleyemez veya kontrol edemeyiz ve bu İçerik için sorumluluk alamayız.
Telif hakkı veya ticari marka ihlalleri veya diğer fikri mülkiyetin kötüye kullanılması, kimliğe bürünme, yasa dışı davranış veya taciz dahil olmak üzere Kullanıcı Sözleşmesini ihlal eden İçeriği kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Belirli politikalar ve ihlalleri bildirme veya itiraz etme süreciyle ilgili bilgiler Yardım Merkezimizde bulunabilir (
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ve
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
).
İçeriğinizin telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen bunu Telif Hakkı bildirim formumuzu (
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) ziyaret ederek veya aşağıdaki adresten atanmış telif hakkı temsilcimizle iletişime geçerek bildirin:
Twitter, Inc.
Attn: Telif Hakkı Temsilcisi
1355 Market Street, Suite 900
San Francisco, CA 94103
Raporlar:
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.

E-posta: Copyright@twitter.com
(Twitter'daki içerik için)
Twitter, Inc.
Attn: Telif Hakkı Temsilcisi - Periscope
1355 Market Street, Suite 900
San Francisco, CA 94103
Raporlar:
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.

E-posta: Copyright@pscp.tv
(Periscope'taki içerik için)
İçerikteki Haklarınız ve Verdiğiniz Haklar
Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla gönderdiğiniz, yayınladığınız veya görüntülediğiniz herhangi bir İçeriğe ilişkin haklarınızı saklı tutarsınız. Sizin olan sizindir — İçeriğinizin sahibi sizsiniz (ve birleştirilmiş ses, fotoğraf ve videolarınız İçeriğin bir parçası olarak kabul edilir).
Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla İçerik göndererek, yayınlayarak veya teşhir ederek, bize dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz bir lisans (alt lisans hakkıyla birlikte) kullanmak, kopyalamak, çoğaltmak, işlemek, uyarlamak, değiştirmek, yayınlamak, iletmek için vermiş olursunuz. , bu tür İçeriği şu anda bilinen veya daha sonra geliştirilen tüm ortamlarda veya dağıtım yöntemlerinde görüntülemek ve dağıtmak (açıklık sağlamak için bu haklar, örneğin düzenleme, dönüştürme ve çevirmeyi içerir). Bu lisans, İçeriğinizi dünyanın geri kalanına sunmamıza ve başkalarının da aynısını yapmasına izin vermemize izin verir. Bu lisansın Twitter'ın Hizmetleri sağlama, tanıtma ve iyileştirme ve Hizmetlere veya Hizmetler aracılığıyla gönderilen İçeriği sendikasyon, yayın, dağıtım, Retweet, bu İçeriğin kullanımına ilişkin hüküm ve koşullarımıza tabi olarak, bu İçeriğin diğer medya ve hizmetlerde tanıtımı veya yayınlanması. Twitter veya diğer şirketler, kuruluşlar veya bireyler tarafından yapılan bu tür ek kullanımlar, Hizmetlerin tarafınızca kullanımı sürerken, sunduğunuz, yayınladığınız, ilettiğiniz veya Hizmetler aracılığıyla başka bir şekilde kullanıma sunduğunuz İçerikle ilgili olarak size herhangi bir tazminat ödenmeden yapılır. İşbu belgeyle, İçerik için yeterli bir tazminat olduğu ve buradaki hakların verildiği kabul edilmiştir.
Twitter, ekosistem ortaklarının Hizmetlerdeki İçeriğinizle nasıl etkileşimde bulunabileceğine ilişkin gelişen bir dizi kurala sahiptir. Bu kurallar, haklarınızı göz önünde bulundurarak açık bir ekosistemi etkinleştirmek için mevcuttur. İçeriğinizi, tarafımızca ve ortaklarımız tarafından dağıtıldığı, dağıtıldığı, yayınlandığı veya yayınlandığı şekliyle değiştirebileceğimizi veya uyarlayabileceğimizi ve/veya İçeriği farklı medyalara uyarlamak için İçeriğinizde değişiklikler yapabileceğimizi anlıyorsunuz.
Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla gönderdiğiniz, yayınladığınız veya görüntülediğiniz herhangi bir İçerik için burada verilen hakları vermek için gerekli tüm haklara, lisanslara, rızalara, izinlere, yetkiye ve/veya yetkiye sahip olduğunuzu veya edindiğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz. Gerekli izniniz olmadıkça veya başka bir şekilde materyali yayınlamak ve Twitter'a yukarıda açıklanan lisansı vermek için yasal olarak yetkiniz olmadıkça, bu İçeriğin telif hakkı veya diğer mülkiyet haklarına tabi materyal içermeyeceğini kabul edersiniz.


4. Hizmetleri Kullanmak
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesinin bir parçası olan
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(ve Periscope için
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) inceleyin ve Hizmetlerde nelerin yasaklandığını ana hatlarıyla belirtin. Hizmetleri yalnızca bu Koşullara ve geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olarak kullanabilirsiniz.
Hizmetlerimiz sürekli gelişiyor. Bu nedenle, Hizmetler kendi takdirimize bağlı olarak zaman zaman değişebilir. Hizmetleri veya Hizmetler içindeki herhangi bir özelliği size veya genel olarak kullanıcılara sağlamayı (kalıcı veya geçici olarak) durdurabiliriz. Ayrıca, herhangi bir zamanda kendi takdirimize bağlı olarak kullanım ve depolama konusunda sınırlamalar oluşturma hakkını saklı tutarız. Ayrıca Hizmetlerdeki herhangi bir İçeriği kaldırabilir veya dağıtmayı reddedebilir, hizmetteki herhangi bir İçeriğin dağıtımını veya görünürlüğünü sınırlayabilir, kullanıcıları askıya alabilir veya feshedebilir ve size karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeden kullanıcı adlarını geri alabiliriz. Twitter belirli hizmetleri veya özellikleri bir ücret karşılığında sunabilir; Bu hizmetlerden birini ödeyerek veya kullanarak, o hizmet için geçerli olan ek koşulları kabul etmiş olursunuz.
Twitter'ın size Hizmetlere erişmenizi ve Hizmetleri kullanmanızı sağlaması karşılığında, Twitter'ın ve üçüncü taraf sağlayıcılarının ve ortaklarının Hizmetlere veya sizin tarafınızdan veya tarafınızdan gönderilen İçerik veya Hizmetlerden gelen bilgilerin görüntülenmesiyle bağlantılı olarak reklamlar yerleştirebileceğini kabul edersiniz. diğerleri. Ayrıca Hizmetlerimizi, örneğin, onlara müdahale ederek veya sunduğumuz arayüz ve talimatlar dışında bir yöntemle erişerek kötüye kullanmamayı da kabul etmektesiniz. Hizmetlere erişirken veya bunları kullanırken aşağıdakilerden hiçbirini yapamazsınız: (i) Hizmetlerin halka açık olmayan alanlarına, Twitter'ın bilgisayar sistemlerine veya Twitter sağlayıcılarının teknik dağıtım sistemlerine erişim, kurcalama veya kullanma; (ii) herhangi bir sistem veya ağın güvenlik açığını araştırmak, taramak veya test etmek veya herhangi bir güvenlik veya kimlik doğrulama önlemini ihlal etmek veya atlatmak; (iii) Twitter tarafından sağlanan (ve yalnızca geçerli hüküm ve koşullara uygun olarak) şu anda mevcut olan, yayınlanmış arayüzlerimiz dışında herhangi bir yolla (otomatik veya başka bir şekilde) Hizmetlere erişmek veya bunları aramak veya erişmeye veya aramaya teşebbüs etmek; Twitter ile yapılan ayrı bir sözleşmede bunu yapmasına özel olarak izin verilmiştir (NOT: Hizmetlerin taranmasına robots.txt dosyasının hükümlerine uygun olarak yapılması halinde izin verilir, ancak Hizmetlerin Twitter'ın önceden izni olmadan kazınması kesinlikle yasaktır) ; (iv) herhangi bir e-posta veya gönderide herhangi bir TCP/IP paketi başlığını veya başlık bilgisinin herhangi bir bölümünü taklit etmek veya Hizmetleri herhangi bir şekilde değiştirilmiş, aldatıcı veya yanlış kaynak tanımlayıcı bilgiler göndermek için kullanmak; veya (v) aşağıdakiler dahil olmak üzere herhangi bir kullanıcının, ana bilgisayarın veya ağın erişimine müdahale etme veya kesintiye uğratma (veya buna teşebbüs etme), sınırlama olmaksızın, Hizmetlere virüs göndermek, aşırı yüklemek, sel basmak, spam göndermek, posta bombardımanı yapmak veya Hizmetlere müdahale edecek veya Hizmetler üzerinde gereksiz bir yük oluşturacak şekilde İçerik oluşturulmasını komut dosyası yazarak. Ayrıca, (i) geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya resmi talebin yerine getirilmesi, (ii) potansiyel soruşturma dahil olmak üzere Koşulların uygulanması için gerekli olduğuna makul olarak inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, okuma, koruma ve ifşa etme hakkını saklı tutarız. (iii) dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde ele almak, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt vermek veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. Hizmetleri aşırı yükleme, sel yükleme, spam gönderme, posta bombardımanı yapma veya İçeriğin oluşturulmasını Hizmetlere müdahale edecek veya Hizmetler üzerinde gereksiz bir yük oluşturacak şekilde komut dosyası yazarak. Ayrıca, (i) geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya resmi talebin yerine getirilmesi, (ii) potansiyel soruşturma dahil olmak üzere Koşulların uygulanması için gerekli olduğuna makul olarak inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, okuma, koruma ve ifşa etme hakkını saklı tutarız. (iii) dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde ele almak, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt vermek veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. Hizmetleri aşırı yükleme, sel yükleme, spam gönderme, posta bombardımanı yapma veya İçeriğin oluşturulmasını Hizmetlere müdahale edecek veya Hizmetler üzerinde gereksiz bir yük oluşturacak şekilde komut dosyası yazarak. Ayrıca, (i) geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya resmi talebin yerine getirilmesi, (ii) potansiyel soruşturma dahil olmak üzere Koşulların uygulanması için gerekli olduğuna makul olarak inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, okuma, koruma ve ifşa etme hakkını saklı tutarız. (iii) dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde ele almak, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt vermek veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. veya İçeriğin oluşturulmasını, Hizmetlere müdahale edecek veya Hizmetler üzerinde gereksiz bir yük oluşturacak şekilde komut dosyası yazarak. Ayrıca, (i) geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya resmi talebin yerine getirilmesi, (ii) potansiyel soruşturma dahil olmak üzere Koşulların uygulanması için gerekli olduğuna makul olarak inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, okuma, koruma ve ifşa etme hakkını saklı tutarız. (iii) dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde ele almak, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt vermek veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. veya İçeriğin oluşturulmasını, Hizmetlere müdahale edecek veya Hizmetler üzerinde gereksiz bir yük oluşturacak şekilde komut dosyası yazarak. Ayrıca, (i) geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya resmi talebin yerine getirilmesi, (ii) potansiyel soruşturma dahil olmak üzere Koşulların uygulanması için gerekli olduğuna makul olarak inandığımız herhangi bir bilgiye erişme, okuma, koruma ve ifşa etme hakkını saklı tutarız. (iii) dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde ele almak, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt vermek veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. (i) geçerli herhangi bir yasayı, düzenlemeyi, yasal süreci veya resmi talebi karşılamak, (ii) olası ihlallerin araştırılması da dahil olmak üzere Şartları uygulamak, (iii) tespit etmek, önlemek, veya dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları başka bir şekilde ele alma, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt verme veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini koruma. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. (i) geçerli herhangi bir yasayı, düzenlemeyi, yasal süreci veya resmi talebi karşılamak, (ii) olası ihlallerin araştırılması da dahil olmak üzere Şartları uygulamak, (iii) tespit etmek, önlemek, veya başka bir şekilde dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları ele alma, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt verme veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini koruma. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. güvenlik veya teknik sorunlar, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt verme veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez. güvenlik veya teknik sorunlar, (iv) kullanıcı destek taleplerine yanıt verme veya (v) Twitter'ın, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak. Twitter, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, bizim kurallarımıza uygun olmadığı sürece üçüncü taraflara ifşa etmez.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
için
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
),
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetlerin geliştirici özelliklerini kullanırsanız
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
),
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
),
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) ve
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
). Hizmetleri veya Hizmetlerdeki İçeriği çoğaltmak, değiştirmek, türev çalışmalar oluşturmak, dağıtmak, satmak, devretmek, herkese açık olarak görüntülemek, halka açık olarak gerçekleştirmek, iletmek veya başka bir şekilde kullanmak istiyorsanız, izin verilenler dışında sağladığımız arayüzleri ve talimatları kullanmalısınız. Twitter Hizmetleri, bu Koşullar veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
sağlanan koşullar aracılığıyla . Güvenlik araştırmacısıysanız, Twitter
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) kurallarına uymanız gerekmektedir . Önceki paragrafta belirtilen gereksinimler, Twitter'ın Güvenlik Açığı Raporlama Programına katılanlar için geçerli olmayabilir.
Hizmetlerin reklam özelliklerini kullanırsanız,
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) kabul etmeniz gerekir .
Periscope'ta Super Hearts, Coins veya Stars kullanıyorsanız,
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) kabul etmiş olursunuz .
Hesabınız
Hizmetlerimizden bazılarını kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekebilir. Hesabınızı korumaktan siz sorumlusunuz, bu nedenle güçlü bir parola kullanın ve kullanımını bu hesapla sınırlandırın. Yukarıdakilere uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olamayız ve olmayacağız.
Çoğu iletişimi Hizmetlerden kontrol edebilirsiniz. Size hizmet duyuruları ve idari mesajlar gibi belirli iletişimleri sağlamamız gerekebilir. Bu iletişim Hizmetlerin ve hesabınızın bir parçası olarak kabul edilir ve bunları almaktan vazgeçemeyebilirsiniz. Telefon numaranızı hesabınıza eklediyseniz ve daha sonra bu telefon numarasını değiştirir veya devre dışı bırakırsanız, eski numaranızı alan herhangi biriyle iletişim kurmamızı engellemeye yardımcı olmak için hesap bilgilerinizi güncellemelisiniz.
Hizmetleri Kullanma Lisansınız
Twitter, Hizmetlerin bir parçası olarak size sağlanan yazılımı kullanmanız için size kişisel, dünya çapında, telifsiz, devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans verir. Bu lisansın tek amacı, Twitter tarafından sağlanan Hizmetleri bu Şartların izin verdiği şekilde kullanmanıza ve bunlardan yararlanmanıza olanak sağlamaktır.
Hizmetler, hem Amerika Birleşik Devletleri'nin hem de diğer ülkelerin telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalarıyla korunmaktadır. Şartlardaki hiçbir şey size Twitter adını veya Twitter ticari markalarını, logolarını, alan adlarını, diğer ayırt edici marka özelliklerini ve diğer mülkiyet haklarını kullanma hakkı vermez. Hizmetlere ilişkin tüm haklar, unvanlar ve menfaatler (kullanıcılar tarafından sağlanan İçerik hariç) Twitter'ın ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır. Twitter veya Hizmetler ile ilgili olarak sağlayabileceğiniz herhangi bir geri bildirim, yorum veya öneri tamamen gönüllüdür ve bu tür geri bildirimleri, yorumları veya önerileri uygun gördüğümüz şekilde ve size karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeden kullanmakta özgür olacağız.
Bu Şartları Bitirmek
Hesaplarınızı devre dışı bırakarak ve Hizmetleri kullanımınızı durdurarak Twitter ile olan yasal sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
bakın (ve Periscope için
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
) hesabınızı nasıl devre dışı bırakacağınıza ilişkin talimatlar ve bilgilerinize ne olduğu hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası.
Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle Hizmetlerin tamamını veya bir kısmını size sunmayı durdurabilir veya sonlandırabilir veya Hizmetlerin tamamını veya bir kısmını size sunmayı durdurabiliriz: (i) bu Koşulları veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ihlal ettiğiniz
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
, (ii) bizim için risk veya olası yasal maruziyet yaratırsınız; (iii) yasadışı davranış nedeniyle hesabınızın kaldırılması, (iv) hesabınızın uzun süre hareketsiz kalması nedeniyle kaldırılması; veya (v) Hizmetleri size sunmamız artık ticari olarak geçerli değildir. Koşullara bağlı olarak, hesabınızla ilişkili e-posta adresiyle veya hesabınıza bir sonraki erişmeye çalıştığınızda sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz. Bu tür tüm durumlarda, Hizmetleri kullanma lisansınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Şartlar feshedilecektir, ancak aşağıdaki bölümler geçerli olmaya devam edecektir: 2, 3, 5 ve 6. Hesabınızın yanlışlıkla feshedildiğini düşünüyorsanız
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
bulunan adımları izleyerek itirazda bulunabilirsiniz (
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
). Şüpheye mahal vermemek için, bu Koşullar hesabınızın devre dışı bırakılmasından veya feshedilmesinden sonra da geçerliliğini korur.

5. Sorumluluğun Sınırlamaları
Hizmetleri kullanarak Twitter'ın, ana şirketlerinin, bağlı kuruluşlarının, ilgili şirketlerin, yetkililerin, yöneticilerinin, çalışanlarının, acente temsilcilerinin, ortaklarının ve lisans verenlerinin sorumluluğunun ikamet ettiğiniz ülkede izin verilen azami ölçüde sınırlı olduğunu kabul etmektesiniz.

6. Genel
Bu Koşulları zaman zaman revize edebiliriz. Değişiklikler geriye dönük olmayacak ve her zaman
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
adresinde bulunan Şartların en güncel versiyonu sizinle olan ilişkimizi yönetecektir. Yeni işlevleri ele alan veya yasal nedenlerle yapılan değişiklikler dışında, bu Koşullarda herhangi bir tarafın haklarını veya yükümlülüklerini etkileyen, örneğin bir hizmet bildirimi veya e-posta yoluyla bu Koşullarda yapılacak etkili değişikliklerden 30 gün önce sizi bilgilendireceğiz. hesabınızla ilişkili e-postaya. Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlere erişmeye veya bunları kullanmaya devam ederek, revize Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz.
Bu Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz olması durumunda, bu hüküm gerekli asgari ölçüde sınırlandırılacak veya ortadan kaldırılacak ve bu Koşulların geri kalan hükümleri tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır. Twitter'ın bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamaması, bu hak veya hükümden feragat ettiği anlamına gelmez.
Bu Koşullar, kayıtlı ofisi One Cumberland Place, Fenian Street Dublin 2, D02 AX07 İrlanda adresinde bulunan İrlandalı bir şirket olan Twitter International Company (Co. numarası 503351, KDV numarası IE9803175Q) ile aranızdaki bir anlaşmadır. Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime
 
erotik film izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst