Ücretsiz Hazır PSD Şablonları & Dosyaları Paylaşan Siteler

Murat

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
16 Kas 2016
Mesajlar
57
Beğeniler
0
Puanları
6
Ad Soyad
Murat
Meslek
Yaş
1614453352230.png

Ücretsiz photoshop dosyası ve hazır psd örnekleri yayınlayan siteler ilham teşkil etmesi açısından grafik işine yeni başlayanlar ve profesyonellerin çok işine yarayan kaynaklardır.

İnternet üzerinde binlerce hazır şablon siteleri var ancak buralarda PS dersleri verilirken sadece nasıl yapılacağı anlatılıyor , psd olarak genelde ücretli olarak kullanıcılara veriliyor. Bizim hazırladığımız listelerde ise daha çok her hangi bir para ödemeden ücretsiz olarak temin edebileceğiniz grafik, vekör, font, çeşitli kategorilerde fotoğraflar, coreldraw, freehand gibi programlar için ham dosyalar derledik.

Hazır ve ücretsiz psd şablon sitesi örnekleri :

365PSD

Bu site her gün yeni bir tane ücretsiz photoshop şablonlarını bizlere sunuyor. Tasarımlar ise basit tasarımlar değil , gerçekten güzel ve emek verilmiş örnekler bulunmaktadır.

Buton, Banner, Takvim , Afiş, Broşür, İnfografik, Tema, Şablon, Spor, Eğitim, Logo, Sağlık, Vektörel Çizim, Şekiller, Model, Doku, Doğa, Manzara, Mockups, Harita, Çizelge, İnsan, Simge, Askeri, Süsleme, Çiçek, Moda, Karikatür, Finans,Mimari gibi onlarca başlık altında bulunan örneklerinden tutun çok değişik ve orjinal ham psd dosyaları bulunmaktadır.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
sitesi artık
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
adresinden Türkçe yayında yapmaya başladı.


PsdDreams

Almanya kökenli bu sitede kullanıcılar kendi yaptıkları şablonları paylaşıyorlar. Çok geniş bir arşive sahip site mutlaka sık kullandığınız sayfalar arasında bulunmalı diyoruz. Afiş, Broşür, Takvim, Email, Sosyal Medya, Eğitim, Doğa, Ui, Vektör, Form Elementleri, Logo, Kartvizit gibi şablonlara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Freepik

Freepik gerçekten çok geniş bir photoshop için hazır tema şablon arşivi sitesi. Birbirinden güzel grafikleri ve çalışmaları ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip düzenleyebilirsiniz. Uzun yıllardır benimde beğenerek kullandığım bir grafik kaynağıdır.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Free Psd Files

Benim sıkça kullanıyor olduğum hazır psd arşivi sunan sitelerden bir tanesi. Oldukça özgün tasarımlar mevcut. Üstelik hepsi ücretsizdir.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Psd Box

Psd box hem photoshop eğitim içeriği olan hem de ücretsiz temalar bulunmaktadır. Özellikle kaliteli grafik dosyalarını nasıl oluşturabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler içeren tutorial sayfalarını tavsiye ederiz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Pixabay.com

Bu site ücretsiz bir stockphoto ( fotoğraf bankası ) sitesidir. Creative Commons ( Kamu Malı ) on binlerce fotoğraf bulundurmaktadır. Bilindiği üzere Creative Commons lisanslı grafikleri sitenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Freedesignfile.com –

Bu sitede harika görsel kaynaklar psd ve daha bir çok grafik ham kaynağı bulunmaktadır. Bunun dışında vektörel şablon örnekleri, ikon dosyaları, fotoğraflar, fontlar, photoshop için fırça ve efekt dosyaları gibi bir çok materyal bulunmaktadır.


Freebiesbug

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
sitesinde yüzlerce ikon, mockup, font, illustrator dosyası, web siti template, ui kit, stok foto dosyasına erişebilirsiniz.


PngTree – 2020 güncelleme

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
sitesinde ücretsiz bir çok grafik tasarım dosyasına ulaşabilirsiniz.


Photoshop Candy

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.Premium Pixels

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.


Sonuç olarak : Hazır grafik elementleri işimizi oldukça kolaylaştırır. Photoshop .psd formatında bir çok dosyayı üstelik her hangi bir ücret ödemeksizin kolayca indirebilirsiniz.
 
erotik film izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst