Ücretsiz Semantic Seo Aracı LSI Keyword Generator

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
542
Beğeniler
15
Konum
Zonguldak
#1
Herkesin bildiği üzere Google her geçen gün yeni güncellemeler ve algoritmalar getiriyor bunun üzerine geleceğe yatırım yapmak isteyen kişilere önerim LSI (Latent Semantic Indexing) adı verilen olaya kesinlikle bir göz atmalarını tavsiye ederim. Nedeni çok basit google semantic seo çalışmaları için uzun kuyruklu anahtar kelimelere daha fazla önem vermeye başladı bunu nereden mi biliyoruz? Google rankbrain güncellemesini 2015 yılında yayınlamıştı ve zamanla rankbrain odakları sonuçlar artacak bu yüzden LSI büyük bir ölçüde önem kazanmış durumda.

Wmliz seo forumu olarak semantic seo yapan kişilerin çok işine yarayacak lsi keyword generator sitesinden bahsedelim. Bu adres
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
üzerinden LSI anahtar kelimeler oluşturmak için birebir yardımcı seo aracıdır. Kısa bir özetle Rankbrain (yapay zeka) uyumuna göre bir içerik oluştururken LSI'den yararlanarak içerikle alakalı konulara daha yakından değinerek hem zengin hemde semantic içerik yapısına sahip seo olur.


Örnek enerji kimlik belgesi ile alakalı içerikte aşağıdaki başlıklardan h2 - h3 seçenekleri bahsederseniz zengin ve semantic içerik sahibi olursunuz.


 
Üst Alt