Virüs Donanımsal Performansı Etkiler mi?

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Merhaba Arkadaşlar.

Son zamanlarda durmadan tarayıcılarım virüs alır oldu. Normalse eski bilgisayara da aynı, bu bilgisayara da aynı yazılımları yüklememe rağmen 1 veya 2 haftada bir kez tarayıcı virüs geliyor ve bunu advanced yada zemara tarzı yazılımları ile temizliyor, anti-virüs taraması yapıp oradan kaldırıyorum. Fakat her seferinde yine tekrar oluyor. Sanırım driver yazılımlarından bulaşıyor. Çünkü daha önce de format attım aynı sorunu yaşadım ve hala aynı sorunu yaşıyorum artık alıştım.

Sorunum şu: bunu böyle kullanmaya devam ettikçe sanki oyunlarda performansım düştü. Oyunlar HDD içinde yüklü ve windows de SSD içinde. Windows kullanımında bir sorun yok hızlı ve akıcı. Fakat en basit oyunlarda bile (CS source, euro track similator2) çok hafif donma yapıyor çeyrek sn. kadar.. Önceden bunu yapmıyordu.

Ayrıca son zamanlarda elektrik kensintisi oldu ve 3 - 4 kez bilgisayar mağdur oldu bu konuda. Acaba bununla mı kaynaklı olabilir? Fakat elektrik kesintisi geçti 1 hafta; yukarıdaki sorun 1 - 2 gündür var ve durmadan da oyun oynuyorum. Ayrıca her oyunda da yapmıyor (örnek: payday2) akıcı oynuyorum yüksek grafikte. Aldığımdan beri de sorun yok şimdilerde olmaya başladı. Formatın çözüm olduğuna inanıyorum fakat garanti olması açısından sizlere sormak istedim. Yine HDD farklı yazılımlar ile taratmak, birleştirmek, yenilemek, vs. işlemler de bozabilir mi? Son zamanlarda bunu çok yaptım.

erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire