Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Web Sitesi Yaptırılacaktır.

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
1a7ab8a5b9_736313708pm6.jpg
Merhaba Kolay Gelsin Herkese

Web sitesi yaptırmak istiyorum arkadaşlar ilgilenen ve yapabilecek olanlar ulaşırsa sevinirim. Benim için en önemli şey zaman sonra fiyat. Eğer ki site yapım süresi benden kaynaklı bir sorun olmadığı şekilde 10 gün içinde bitirebilecekseniz lütfen talip olun diğer türlü talip olmayın bir çok projem olduğundan dolayı bu da kurumsal internet sitemiz olduğundan dolayı ilgilenip yapabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Yapılacaklar
-Mimarlık ofisi için kurumsal bir internet sitesi istiyoruz.
-Örnek site tasarımı olarak(site birebir aynısı kesinlikle olmayacaktır.)özgün olacak bu mantıkta bir site istediğim için bu site ismini veriyorum. Yani template mantığı olarak
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

-Wordpress altyapısında istiyorum ben onu biliyorum benim için daha uygun olacağını düşünüyorum.
-Seo çalışması bilen arkadaşlar ve seo ya uygun şekilde yapabilecek arkadaşların işe talip olması gerekiyor.
-Seo ile ilginiz yok ben seo yapıyorum diye belirtip sonra template de kalan ingilizce kelimeler istemiyorum.
-Sonrasında r10 da güvendiğimiz birisine dış seo'yu vereceğiz.
-Site için en önemli nokta bu işi hakkıyla yapabilcek kişi olması ve zamanında bitirmesi.(yok bu müşteri geldi yok halamın amcasının kızının düğünü var gibi gibi. şeyler kabul edilmeyecektir.)
-Sitenin nasıl görüneceğine yönelik ön çalışmaları önceden görüp teyitleşip sonrasında çalışma başlayacaktır. (tasarım belli olacak)
-Daha fazla detay sormak isterseniz ulaşırsınız.
-Ticaret puanı düşük olan kişilere cevap verilmeyecektir. (Düzgün referans göstermediği sürece)
-Kurumsal kişilerle çalışmak tercihimizdir.
-Örnek referanslarınız var ise göndermenizi istiyorum.
-Kendi internet sitenize bakmak istiyorum.
-Açıkcası bize bu işi yapabileceğinizi kanıtlayan kişilerle çalışılacaktır.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire