Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Windows 10 Dijital Saat Görünümlü Ekran Koruyucu Anlatımı

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,910
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png


Windows Beni Oku için Fliqlo Ekran Koruyucu
12 Mart 2021'de güncellendi (1.5.1 sürümü için)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
- Windows 10 / 8.1
- İçeriği görüntülemek için İnternet bağlantısı


KURULUMDAN ÖNCE
Fliqlo ekran koruyucunun eski bir sürümü zaten yüklüyse, yeni sürümü yüklemeden önce onu kaldırmanız gerekir. Ekran koruyucuyu kaldırmak için Denetim Masası veya Uygulamalar ve Özellikler'de (Windows 10) "Fliqlo" adlı programı kaldırın. Manuel kaldırma için, Dosya Gezgini'nde C:\Windows\system32 ve/veya C:\Windows\SysWOW64 klasörlerinde "Fliqlo.scr" adlı dosyayı bulun ve kaldırın.

KURULUM
"Fliqlo.scr" adlı dosyaya sağ tıklayın ve onu varsayılan ekran koruyucunuz yapmak için "Yükle"yi seçin, ardından Ekran Koruyucu Ayarları paneli otomatik olarak açılacaktır. Alternatif olarak, Dosya Gezgini'nde "Fliqlo.scr" adlı dosyayı C:\Windows\system32 konumuna kopyalayın veya taşıyın. Ardından Fliqlo'yu varsayılan ekran koruyucunuz olarak ayarlamak için Ekran Koruyucu Ayarları panelini açın.

KALDIRMA
Dosya Gezgini'nde yukarıdaki yöntemle yüklenen "Fliqlo.scr" adlı dosyayı kaldırın. veya Kople Siliniz..

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN
Şu anda bu yazılım kod imzalama olmadan oluşturulmuştur, bu nedenle yükleme sırasında yayıncının doğrulanamadığına dair bir Windows güvenlik uyarısı görebilirsiniz. Uyarıyı atlamak için, uyarı göründüğünde imzasız yazılımın bilgisayarınızda çalışmasına izin vermeniz gerekir.

KULLANIM ŞARTLARI
Bu yazılımı evinizde, ofisinizde ve mağazanızda kullanabilirsiniz. İndirilen zip arşivindeki "FliqloScr.zip" adlı diğer dosyalar da dahil olmak üzere yazılımın hiçbir kısmı yeniden dağıtılamaz, satılamaz, yeniden adlandırılamaz, dönüştürülemez veya fliqlo.com dışındaki web sitelerinden indirilemez. Bunun yerine, yazılımı paylaşmak istiyorsanız lütfen
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
adresine bir bağlantı sağlayın.


SORUMLULUK REDDİ
Bu yazılım size ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yazar bu yazılımlarla ilgili hiçbir garanti vermez ve bunları kullanmanın riski size aittir. Yazılımı kullanarak veya yükleyerek bu sözleşmenin şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Yazar, yazarın ihmalinden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın, sisteminizde meydana gelen herhangi bir hasardan, herhangi bir veri veya yazılımın kaybından veya bozulmasından veya yazılımın indirilmesi veya kullanılması sonucunda maruz kalabileceğiniz diğer herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır. veya başka bir şekilde.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Lütfen fliqlo.com web sitesini kontrol edin.

BAĞIŞ
Bu yazılımın daha da geliştirilmesini desteklemek için bağışta bulunmak istiyorsanız çok makbule geçer. Bağış yapmak için "FliqloScr.zip" adlı zip arşivindeki "PayPal.url ile Bağış Yap" adlı internet kısayol dosyasına çift tıklayın veya yazarın PayPal.me sayfasını ziyaret edin (
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
) ). Daha sonra istediğiniz tutarı girebilirsiniz ve gerisini PayPal.me güvenli bir şekilde halledecektir. Desteğin için teşekkürler!

* Çoğu PayPal işlem ücreti olarak işleneceğinden ve gerçek bağış 0$ olduğundan, lütfen 1$'dan (0,1$ gibi) daha az bağış yapmaktan kaçının.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire