Wmliz.Net Wordpress Eklenti Indexi

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,673
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Vesselam'ın açtığı sabitlenen bir eklenti konusu var. Orada pek çok yararlı eklentiyi bulabilirsiniz. Ben de forumda biraz geriye dönük araştırma yaparak paylaşılan eklentileri elimden geldiğince tek konuda toplayayım, küçük çapta bi' index çalışması yapayım dedim. Wordpress kullananlar, aradıkları eklenti ile ilgili "bu eklentinin adı ne" konuları açmadan önce, belki aradıklarını bu konuda bulabilir

1. Wordpress sayfa sıralama eklentisi: Sayfaları sürükle/bırak özelliği ile dilediğiniz gibi sıralamanızı sağlar.

2. Wordpress kategori sıralama eklentisi: Kategorileri sürükle/bırak özelliği ile dilediğiniz gibi sıralamanızı sağlar.

3. Kalıcı bağlantıları ayrıntılı ayarlama: Kategori, etiket, sayfa ve yazarlar için kalıcı bağlantı ayarlarını değiştirmenizi sağlar.

4. Animated Twitter Bird: Sitenizde uçan bi' twitter kuşu istemez miydiniz? Animasyonlu "follow me" ve "tweet this" seçenekleri de var. Şirin bi' eklenti

5. WP Penguen-matik: Eklediğiniz yazıları Penguen güncellemesine uyumlu hale getirmeye yarıyor.

6. Draft To Publish: Taslaktaki yazıları belli aralıklarla yayınlayan bir eklenti.

7. Search Meter: Siteye gelen ziyaretçinin aradığı terimlerin kaydını tutan bir eklenti.

8. Wordpress Admin Notepad: Adından da anlaşılacağı üzere, panele, yöneticiler için not defteri ekleyen bir eklenti.

9. Tags Auto Link: Otomatik etiket linklemeye yarayan Seo Smart Links benzeri bir eklenti.

10. Sidebar'a Çoklu Yazar Widget'i: Çoklu yazar siteleri için, sidebar'a yazarların bilgilerini eklemeye yarayan bir eklenti.

11. WP Smush.it: Sitenizdeki tüm resimleri, geçmişte açtığınız konulardakiler de dahil olmak üzere, otomatik olarak optimize edebilir, sayfaların açılış süresini azaltabilirsiniz.

12. Wordpress Puan Durumu / Fikstür Eklentisi: Süper lig puan durumu ve fikstürünü sidebar'da yayınlayan eklenti.

14. Wordpress Sipariş Eklentisi: Sipariş sistemi kullanan siteler için kullanılabilecek bir eklenti.

15. Custom Page Eklentisi: Bu eklenti sayesinde sitenizde farklı tasarım ve içeriklere sahip sayfalar oluşturabilirsiniz.

16. Yazı altına author bio: Single.php'de yazıların altına yazar bio kutusu eklemek isteyenler konudaki 4 farklı eklentiden birini kullanabilir.

17. Yazının okunma sayısı için Wp-Postviews: Yazılarınızın okunma sayısını göstermek için kullanabileceğiniz bir eklenti.

18. Wordpress sohbet eklentisi: Siteye giren herkesin sohbet edebilmesini sağlayacak bir eklenti arıyorsanız kullanabilirsiniz.

19. Benzer yazılar eklentisi: Benzer yazılar eklentisi arayanlar kullanabilir. Yazıların sonunda, ilgili yazıya paralel içerikte farklı bir yazı varsa listelenmesini sağlar. Eklentinin adı wordpress related post bu arada.

20. Tema önizleme eklentisi: Tema indirme siteleri için kullanılabilecek, temaların önizlemesini kullanıcılara göstermeye yarayan bir eklenti.

21. WP Better Security [Güvenlik Eklentisi]: 12 adımda wordpress sitelerinizi daha güvenli hale getirmek isterseniz, işinize yarayacak bir eklenti. Pek çok özelliği var...

22. Kategori ve Etiket Seçerek Arama: Bu eklenti sayesinde arama esnasında kullanıcının kategori ve etiket seçmesini sağlayabilirsiniz.

23: Panelde yazarlar sadece kendi yazısını görsün: Bu küçük eklenti sayesinde özellikle çoklu yazar sistemi kullanan bloglar daha kullanışlı hale gelecek. Eklentiyi aktifleştirerek, yazarların panelde diğer yazı başlıklarını da görmeleri engellenir ve yalnızca kendi yazılarını görmeleri sağlanır.

24. Wordpress URL'sinden kategori yazısını kaldırma: Wp No Category Base adlı eklenti ile url adresinde geçen kategori ya da category kelimesini ortadan kaldırabilirsiniz.

25. Wordpress Kırık Link Bildir Eklentisi: Özellikle film siteleri için ideal, ziyaretçinin kırık linkleri bildirmesine olanak tanıyan bir eklenti.

26. Wp 3.0 Seo Eklentisi ve Ayrıntılı Ayarları: Wordpress SEO eklentilerinden birinin ayrıntılı anlatımı ve eklentinin kullanımı.

27. Wordpress İmleme Eklentisi (Ücretsiz): Ücretsiz imleme eklentisi arayanlar için 10 numara bir program. Kullanımı da kolay... Bir göz atmakta yarar var

28. Wordpress Sözlük Eklentisi: Transposh adlı bu eklenti sayesinde sitenizde sözlük ve çeviri hizmeti verebilirsiniz.

29. Sitede müzik çalsın: Bu eklentiler sayesinde sitenizde dilerseniz müzik çalmasını sağlayabilirsiniz.

30. Soru Cevap Eklentisi: Wordpress sitelerinizde soru cevap bölümü yapmak ya da direkt olarak soru cevap sitesi hazırlamak istiyorsanız bu eklenti işinize yarayacak.

31. Adslock Link Kısaltma Eklentisi: Para kazanmak için kullanılan sistemlerden olan Adslock için hazırlanmış ve sitedeki linkleri kısaltmanızı sağlayacak bir eklenti...

32. Akıllı Arama Özelliği: Arama yaparken size öneriler sunan bir arama kutusu ister misiniz?

33. Google Publisher:Bu eklentisi sayesinde WordPress altyapısını kullanan sitelerinizdeki reklamları wordpress admin panelinizden özelleştirebilirsiniz. Üstelik eklentisinin bir diğer özelliği ise Webmaster Tools‘a erişim sağlaması.

34. Page View Count: İlgili sayfanın kaç defa görüntüleneceği bilgisini çıktı olarak veren bir eklenti.

35. Standart WordPress Cyclone Slider 2 Manşet Eklentisi: Kullanımı kolay bir manşet eklentisi. Resim, video ve özel HTML slayt ekleyebilirsiniz.

36. WP Video Lightbox: Şık bir youtube eklentisi.

37. Featured Content Gallery: Uzay mekiği gibi ayar paneli olan bir wordpress manşet eklentisi

38. Adman: En popüler Adsense eklentilerinden biri.

39. News Ticker: Wordpress siteleriniz için sağa-sola, yukarı-aşağı kayan başlık eklentisi.

40. Table of Contents Plus: Yazılarınıza, site içi SEO'ya olumlu katkı sağlayan "İçerik Tablosu" eklemenize yarıyor.

41. Backup to Dropbox: Bu eklenti sayesinde FULL (FTP+SQL) yedeğinizi kolaylıkla dropbox hesabınıza alabilirsiniz.

Not: Konu bu ara hareketlendiği için index'i biraz daha genişlettim. Siz de eklenti konuları gördükçe bu konuya mesaj olarak eklerseniz, ilk mesajı güncellerim. Bu sayede eklenti arayan arkadaşların işi daha da kolaylaşır...
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst