Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Wordpress panele girmeden seri içerik ekleme formu

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Merhaba arkadaşlar. Bir web sitesi yaptım. Hiç panele girmeden xx.php gibi oluşturulmuş bir sayfaya girip basitçe Başlık ve içerik girmek istiyorum. Haber botları gibi. Bunun için bir örnek varmıdır? Yabancı sitelerde çok örnek buldum ama hem detaylı anlatmışlar hemde işime yaramıyor hiçbiri.

Detay vermem gerekirse, web sitesi telefon rehberi gibi birşey. Başlık + telefon numarası girecem sadece. Eklemem gereken binlerce numara var. Bu yüzden sürekli panele gir, yeni yazı ekle, şablonu hazırla v.s çok uzun sürer.

Ama içerik kısmında önceden Visual Composer ile hazırladığım bir şablon var. Bu şablonun kodlarının içine sadece Başlık ve Telefon numarası (içeriğie yazdığım yazı) girecek.

Örnek:

Kod:
[vc_row css=".vc_custom_1481404004229{margin-bottom: 20px !important;}"][vc_column width="1/2"][call_to_action_box title="BAŞLIK" icon="phone" button_label="İÇERİK" button_url="İÇERİK"]SABİT YAZI[/call_to_action_box][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

Yardımlarınızı bekliyorum.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire