Youtube Kanalınızı Süper Hızla Büyüten SUPERYT Açıldı

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,369
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

İzlenme , Abone , Beğenme ve Yorum Kazandırıp Kanalınızı Süper Hızla Büyüten SuperYT Açıldı !

Kanalını daha hızlı büyümek istiyorsan SuperYT tam sana göre !

Tamamen kendisine ait yeni nesil algoritmalarıyla çalışan SuperYT , kanalını büyütmek için sana süper hızlı bir şans sağlıyor. Eğer kanalının büyüyememesinden sıkıldıysan ve keşfedilmek için verdiğin çabalar boşa gidiyorsa SuperYT bu sorununu ortadan kaldırmak için var gücüyle çalışmaktadır. Exchange mantığıyla hazırlanmış olan SuperYT , kullanıcılarının içeriklerini kendi bünyesinde barındırarak yükselme garantisini veren bir yazılımdır. Yapmanız gereken sadece SuperYT'nin tamamen kendi yaratmış olduğu programıyla diğer kullanıcıların içeriklerinde etkileşim sağlamaktır.

İLK 100 KİŞİYE 1 HAFTALIK ALTIN ÜYELİK ve ONAYLI HESAP HEDİYEMİZ !

SuperYT'nin açılması ile birlikte ilk 100 kişiye 1 haftalık Altın Üyelik ve onaylı hesap sistem tarafından hediye edilecektir. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen SuperYT'ye kayıt ol !

BOTLARA TAMAMEN KARŞIYIZ !

SuperYT , bot kullanıcıları sevmez. Bu yüzden sistemine sadece yükselmeyi hak eden ve içerikleri kaliteli olan Youtuberleri bünyesine almaktadır. Bu sayede kaliteli Youtuberler ile işlemlerini sağlamaktadır. Haksız kazancın önüne geçilmesi içinde sistemde bir çeşit algoritmalar vardır. Haksız kazanç yaptığınız takdirde sistem bunu otomatik olarak fark eder ve size uyarı verir. Bu uyarılar 3'ü geçtiği takdirde sistem otomatik olarak sizi kalıcı olarak yasaklar.

ÜCRET TALEP EDİLMİYOR !

SuperYT , kesinlikle sizden ücret talep etmez. Sistemimizi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha hızlı büyümek istiyorsanız kullanıcı panelinden 'Paketler' sayfasına girip üyelik satın alabilirsiniz.

ETKİNLİKLER İLE DAHA FAZLA SYT KAZAN !

Sitemizde bir çok etkinlikler yapılıyordur. Bunlardan en önemlisi liderlik sıralamasıdır. Liderlik sıralaması , ayın sonuna kadar kim en fazla işlemi yapmışsa onları belirler ve ilk 3 kişiye ödül verir. Bunun dışında e-pin çekilişleri yapılır , belirli saatler içinde bulunan kişilere ödüller verilir ve daha bir çok etkinlikle size kazandırmak için var gücüyle çalışır.

Eğer sisteme kaydolmak istiyorsanız buraya tıklayarak kayıt olabilir ve SuperYT'nin ailesine katılabilirsiniz.

 
erotik film izle hdd dolum
Üst