YouTube'un Video İndirme Önerileri Başladı

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,286
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Selam Arkadaşlar

Yeni gelen güncelleme sonrası YouTube, yeni özelliği olan video indirme önerilerini de devreye soktu. Şimdilik belli bir kesime sunulan bu özelliği henüz çok istikrarlı çalıştığı söylenemez ancak sistemin çok yeni olmasından dolayı bunu dert etmek doğru olmaz.


Bir ay kadar süren testlerin sonunda, YouTube'un kullanıcılara video indirme önerileri gönderdiği yeni özellik bugün yayınlandı. Bu yeni özellik henüz tüm kullanıcılara ulaşmamış olsa da hem iOS'ta hem de Android'de büyük bir kitleye ulaştı bile. Şimdilik birçok kullanıcı önerilerin mantıklı olarak sunulmadığını düşünüyor ancak henüz çok yeni olmasından dolayı bu çok dert sayılmaz. Bunun yanı sıra YouTube'un bu yeni özelliğini Netflix'in öneri sistemine benzeten kullanıcılar da oldu.
Sistem, kullanıcıların daha önce indirdikleri videoların türlerine göre yeni video indirme önerileri sunarak çalışıyor. Eğer akıllı telefonunuz bir Wi-Fi ağına bağlıysa güncelleme çoktan kendi kendine yapılmış olabilir.

Video önerileri sunan bu yeni özelliği kullanmak istemezseniz ayarlarınızı kontrol ederek kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun için, profilinizin Ayarlar sekmesine girin ve oradan da Arka Plan ve İndirilenler sekmesini seçin. Ardından açılan ekrandaki "İndirme Tavsiye Et" seçeneğinden özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.
 
erotik film izle hdd dolum
Üst