Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Apk İndirme Sitesi Açık Arttırma ile Satılıyor

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
HDZr9v1quRUZ2ojXHs3sIKcFQOXR5zh8yUPJZz11fxocsqdHQ765iReT38OQkC_hkW-pHt3XIz5SufDXacd6oWnqZrxTIZ_-BafPh4LeFrnFsU_0R0tiRRYwSA

Site adresi cepapk .net
Site için istenen fiyat (Açık arttırma başlangıç fiyatı): 1 TL (Son Teklif + 24 Saat Sonra Biter)
Hemen Al: 1200 TL
Sitenin aylık getirisi: Reklam Eklenmedi
Sitenin açılış tarihi: Eski Site Tam Tarihi Hatırlamıyorum
Kategori, sitenin içeriği nedir: Apk İndirme Oyun Hile
Günlük hit sayısı: 200-500 tekil hit
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Hatırlamıyorum
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik ile satılık
Hosting dahil midir: Dahil Değil
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Bilinmiyor
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Bilinmiyor
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır Yok

Reportlayın arkadaşlar 4.defa satışa çıkarıyorum. Derdi nedir kimdir bilemedim ama hadi reportla bakalım bu sefer ne gerekçe ile kaldırılacak? Site İlgisiz kenarda kalan bir sitem. Adını bile unuttum ama hiti sabittir hep. Azıcık ilgi ile 1k üzerine rahat atar günlük tekil hit. Alana hayırlı olsun. Satışı kaldırmazlarsa tabi yine.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire