Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Neler yeni

Son mesajlar

Son profil mesajları

@yusufhamza bey ilanlarınız değerlendirmeye aldık. ilanlarda açıklamalı resimler olmadığı için ilanlarınız onaydan geçmemiştir. tüm ilanlar en az minimun 4 adet resim ekleme zonluğu vardır ilanınızı düzenler onaya tekrar sunnuuz..iyi günler bize ulaşum skype: turhan6700 - size ait
skype adresini ekler gönderiniz. Admin Notu
Admin: Selam Konularınız Denetime takılıyor.. açtığınız konuda 4 adet resim ile anlatıcı şekilde konu açınız..aksi taktirde yasak alacaksınız..
2 Adet İlanınız Şu an İçin Beklemeye Aldık İlanınıza Ait Başlıkda Belirttik 4 Adet Resim Kopya Yapıştır İşlemi bahis, reklam, uyuşturucu vs konular onaylanmıyacak / sadece konu anlatak 1 adet link izni vardır. iyi günler..
Resimli Konu Açma Zorunluğu

Konunuzu Düzenleyiniz Açıklamalı Resimler Ekleyiniz Aksi Taktirde Konunuz Silinecektir.
UYARI Sayın Üyemiz Lütfen Açılan Konular Uygun Kategoriler Altında Açması Zorunludur.Ayrıca Konuların En Az 4 Resim Eklenmeyen Konular Silineçektir. Anlayışınız İçin Çok Teşekkürler. iyi forumlar
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire