Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Aylık 45k ziyaretçili e-ticaret web sitesi

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
1. Site adresi
Ciddi alıcılara özel mesaj yolu ile bildirilecektir. (.com)

2. Sitenin aylık getirisi
20.000-30.000TL (Aktif olduğu dönemde bir ayda yaptığımız en yüksek aylık ciro)

3. Sitenin açılış tarihi
16 Şubat 2018

4. DA / PA Değerleri:

5. Kategori, sitenin içeriği nedir
Açık Arttırma E-ticaret Sitesi

6. Günlük ziyaretçi/hit sayısı
Sitenin aktif olduğu dönemde 1 Ayda toplam 45k Kullanıcı, 70kOturum.
Ziyaretçi sayısı Google Analytics ile ayrıntılı olarak gösterilecektir.

7. Ziyaretçi kaynağı
%30 Organik
%70 Sosyal medya
Detaylı bilgiler Google Analytics üzerinden gösterilecektir.

8. Domainin yaşı
3.5-4 Yıllık

9. Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler
Tüm içeriği ile satılıktır. Domain, hosting, sosyal medya hesapları vb. her şey teslim edilecektir.

10. Hosting dahil midir
Kurulu olduğu sunucu ile verilecektir. (1 Aylık sunucu verilecektir, 1 aydan sonra aynı sunucuda devam etmek için hosting firmasına ödeme yapmanız gerekiyor.)

11. Banlı olduğu sponsor var mı
Hayır.

12. Banlı olduğu arama motoru var mı
Hayır.

13. Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi
Evet. Yazılım tamamen bana aittir. Sıfırdan kendim yazdım.

14. Yazılım lisans sonlanma zamanı
Sınırsız.

15. Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.
Hayır. İlk günden itibaren site içerisinde yapılan tüm satışların e-faturası kesilmiş ve her şey hukuka uygun şekilde yapılmıştır. Satın alacak kişiye tüm detaylar gösterilecektir.

16. Sitedeki toplam onaylanmış aktif üye sayısı (e-posta onayı)
11.867

17. Sitenin aktiflik durumu
Site şu anda yayındadır. Açıldığı günden beri hiçbir zaman yayından kaldırılmamıştır ama pasif durumdadır yani satış yapmamaktadır. Son satış tarihi: 13.06.2020 ‘dir.

18. Fiyat
55.000TL

Ciddi alıcılara sitenin pdf sunumu gönderilecektir. İstenmesi durumunda online toplantı ile detaylar anlatılacaktır (zaten yönetim panelini görmeniz için toplantı yapmak gerekiyor). Site devir işleminden sonra 15 gün boyunca gerekli oryantasyon yapılacaktır. Site olduğu gibi çalışır şekilde teslim edilecektir. Mevcut sistemin üzerine bir şey eklenmesi istenirse bunun içinde +ücret ile yardımcı olurum.

Site içinde hiçbir illegal aktivite yapılmamıştır. Teslim edilen tüm ürünlerin kargo takip numaraları ve ürünlerin sipariş faturaları halen sistemimizde durmaktadır. Talep etmeniz durumunda daha detaylı bilgide tarafınıza iletilecektir.

Site satışı; içindeki tüm bilgiler, kodlar ve lisanslarla birlikte yapılacaktır ve tamamen size ait olacaktır. Sitemiz hazır bir script değildir. Tamamen bize aittir ve bizim tarafımızdan sıfırdan yazılmıştır.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire