Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Aylık 50K cirolu işleyen düzenli müşterisi olan site satışta

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Merhaba,
Siteyi özetleyecek olursam dijital hizmet satış sitesidir. Sabit müşteri ve marka değeri oturmuş bir sitedir. Her ay mevcut müşteriler ve yeni gelen müşteriler vardır.

Sitenin aylık getirisi: 50K ciro (Gider %30)
Sitenin açılış tarihi: 2019
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dijital hizmet satış
Aylık hit sayısı: 1K
Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google)
Domainin yaşı: 2.5
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Dahil tüm sistemi vericem
Hosting dahil midir: Değil
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.. YOK

İstenen ücret: 180K
Sadece yüz yüze görüşecek ciddi alıcılara site adresi verilir.

Detaylar;

Mevcut durum
Düzenli olarak gelir artışı yaşıyor site, düşüşteyken satma gibi bir durum yoktur. Kanıtlar mevcut.
1K trafik tamamen hizmet satışı üzerine odaklandığımız için, kullanıcıların hepsi hizmet almaya geliyor.
1-2 liralık hizmet satmıyorum 33 yaşındayım şuan bu site ile gelirimi sağlıyorum.

Sistem işleyiş
Sadece siteyi değil tüm sistemi satıyorum. İşleyen bir işletmeyi satın almış oluyorsunuz.
Dijital hizmetlerin satışını yapıyorum bunun içinde yorum hizmetleri de var, beğeni hizmetleri, seo hizmetleri. (Görev sitesi değildir. Daha çok bir ajans sitesi gibi.)
A-dan Z-ye tüm sistemi çalıştığım kişileri hizmetleri sağladığım networkler de sizinle devam edecek.
İş takibi yaparak işi kontrol edebilirsiniz. Günlük ortlama 1-2 saatinizi alır. Whatsapp üzerinden sadece işlerin yönlendirmesini yapıyorum.

Finans
Site geliri her ay artıyor. Bu ay yani ekim ayında 50K+ üstüne çıktı. Önceki ay 50K ondan önceki ay yine 50K civarı.
Tüm finansal verileri makbuzları, ödeme dekotnları, whatsapp konuşmalarını ve gider dekontları göstereceğim.

Neden satıyorum?
E-ticarete geçiş yapıyorum sermaye lazım. Yeterli sermaye oluşturmak için satıyorum.

Satış
İstanbulda oturuyorum merkezi bir konumda buluşuruz tüm detayları gösteririm.
Siteyi , çalışma şeklini ve ödeme detaylarını kanıtlarını gösteririm.
Sadece ciddi kişiler yazarsa sevinirim zaman değerli.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire