Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Profesyonel Sunucu Optimizasyon Hizmeti

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Bundan yaklaşık 10 sene önce, uğraştığım ve uzun bir süre ara verdiğim bir takım işlere hızlı bir geri dönüş yaptım.

Her sistemin ihtiyaçları farklı olduğundan optimizasyon işlemine dair şu yapılacak bu yapılacak gibisinden bir bilgi ve şu kadar liraya olur gibi bir fiyat veremiyorum.

Önce iş sonra ödeme şeklinde çalışıyorum ve memnun kalmayan müşteriden kesinlikle ücret talep etmiyorum.

Dileyen müşterilere "Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri" olarak hizmet faturası kesiyor ve adreslerine gönderiyorum. Bu sayede hem kurumsal bir firma ile çalışmış oluyor hem de giderinizi vergiden düşebiliyorsunuz. Ödemelerinizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Çalışma öncesi bilmeniz gerekenler:

Mevcut sunucu sisteminize yapılacak olan optimizasyonun yetersiz kalacağı tespit edilirse, sitenizin veya sitelerinizin ihtiyaç duyduğu özellikte yeni bir sunucu alıp tarafıma teslim etmeniz gerekiyor. Ardından sitelerinizi ve DB lerinizi taşıyıp çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Site taşıma konusunda zorlanan arkadaşlara, yoğunluk durumuma göre ücretli / ücretsiz yardımcı oluyorum.

Tespit çalışmasını yapabilmemiz ve detayları görüşebilmemiz için tarafıma e-mail veya skype yoluyla ulaşabilirsiniz.

Her iki adresim de ; cculha [@] hotmail.com dur.

İçiniz rahat olsun.

İyi çalışmalar dilerim.

Ek Not: Çalışma sonrası ücretsiz destek süresi "3gün" dür.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire