Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Sosyal medya kardeşliği kuruluyor...

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Arkadaşlar sosyal medya hesaplarınız da karşılıklı linklerimizi paylaşmaya ne dersiniz. Birer defaya mahsus olsa bile sosyal medya hesaplarımız da linklerimizi paylasalim ve hem grup olarak destek verelim hemde kendi hesaplarınız dan ulaşamagımız insanlara birbirimiz vasıtasıyla ulaşabilelim. Burada birbirimize daha iyi fayda sağlamak için toplandık ve bunun en iyi yolu hemen bir şeyler yaparak işe başlamak.

Bunun faydası ne olacak.

Elbette faydası tartışılmaz. Her birimizin büyük küçük eski yeni sosyal medya hesaplarımız var. Ve binlerce insana ulaşıyor paylaşımlarımız. Ama birde bu işte yeni olan ve fazla sosyal çevresi olmayan arkadaşlar da var.

Benim teklifim her bir arkadaş, kendi sosyal medya hesabında bir defa ya mahsus olmak üzere veya devamlı olarak ( karşılıklı anlaşma durumuna göre değişir) site linklerimizi paylaşalım ve bir birimize fayda sağlayalım.

Ne dersiniz? Var mısınız? Ben varım.

Peki nasıl katılacağız.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
katılmak istiyorum sitem . com vs sosyal medya hesabım şu şeklinde paylaşım yapalım. Ayrıca üyeler arası PM ÖM sistemimiz mevcut olduğu için her üye birbiriyle sitemiz üzerinden iletişim kurabilir ve daha fazla bir birimizin sitelerine katkıda bulunabiliriz.

Bu sistem ne işe yarayacak.

Bu güne kadar bir çok site de yorum kardeşliği vs konulara denk gelmişsiniz dir. Bu da aynı ama karşılıklı bir birimize link vermek çok fazla fayda sağlamıyor. Ve bir müddet sonra unutulup gidiyor.

Bu sistemde en çok bize fayda sağlayacak olan sosyal medyadan gelecek olan ziyaretçilerdir.

Hadi hemen yoruma katılıyorum yazın ve gerekli bilgileri doldurarak sosyal medya hesabınızda bu konuyu paylaşın. Bende karşılıklı olarak sizlerin bıraktığı linkleri Facebook ta paylaşacağım.

Dilerseniz bana sitem üzerinden, sol taraftaki WhatsApp butonuna tıklayarak 7/24 ulaşabilirsiniz…

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire