Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Dev Nokia Phablet ve Özellikleri

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
nokia-lumia-phablet.jpg

Bizler Lumia 928in piyasaya çıkışını beklerken Nokia, dev 7.5 inç ekranlı Nokia Lumia Phableti 14 Mayıs 2013′te tanıtacak! 1080 P Full HD olacak ve 4 çekirdekli işlemciyi bünyesinde barındıracak tablet & akıllı telefon karışımı cihazın 700 dolar civarında bir bedelle piyasaya sürülmesi bekleniyor. 1300 lira yurt dışı fiyatı ülkemizde 2 bin TLnin üzerinde olur bizden söylemesi. Windows Phone 8 tabanlı Nokia Phablet, 1080 x 1920 piksel ekran çözünürlüğü ile Nokia tarafından pazara sürülecek ilk full-HD cihaz olacak.

AdDuplex tarafından yayımlanan Amerika dışı pazar raporuna göre Windows Phone payından yüzde 83′lük oran tek başına Nokiaa ait. Lumia 920 ile büyük atak yapan firmayı yüzde 11′lik payla HTC takip ediyor. HTCnin peşinden yüzde 3.9′la Samsung gelirken, en sonda ise yüzde 0.9′la LGyi görüyoruz. Nokia Lumia Phablet, Samsung ile ne kadar rekabet edebilir sanırım şu an için zor.

Ben yine de; fotoğraf çekmeyi seven bir kullanıcı olarak en çok Lumia 928i bekliyorum. Düşük ışıkta bile mükemmel sonuçlar veren popüler modelleri 920′yi ne kadar geliştirdikleri benim gibi herkesin merak ettiği bir konu. Özellikle Instagramın da bu yeni modelle tanıtılacağı söyleniyor ki yine benim gibi Instagram aşığı biri olarak bulunmaz bir müjde.

Carl Zeiss lensle gelecek yeni Lumia 928 ve Nokia Lumia Phablet, hareket halinde net veriler elde etmemizi sağlayacak PuriView ve optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip. Özetle, hareket halinde olsak ya da hareketli nesneler üzerinde çalışsak bile net görüntü elde edecek, düşük ışıklı ortamlarda yeterli aydınlıkta fotoğraf çekebileceğiz.

İlk bakışta 920en daha keskin hatlara sahip olduğunu fark edebildiğimiz Lumia 928, daha ince ve hafif olarak geliyor! 11.4 cm (4,5 inç) ekran genişliğine sahip olacak Lumia 928, LCD yerine OLED ekran bulunduracak.

Gelelim eleştirilere; 920′den tek farkı Xenon flaş, yeni model Lumia 720′nin makyajlı hali diyen bir kesim mevcut ancak telefon henüz tanıtılmadığı için fikir sahibi de değiliz. Öte yandan KVK ile teknik servis ve satış anlaşmasının bittiği iddia edilse de yerli KVK cephesinden konuyla alakalı bir yorum gelmedi. Yine de ben tercih yapıyor olsam sanırım 928′i seçerdim. Wındows Uygulama Dükkanı yetersiz diyen arkadaşlara da son olarak şöyle bir yorum yazalım: Instagram seviyorum, ara ara Foursquare ve Facebook ile takılıyorum, bazı bazı da oyun oynuyorum. Neticede benim için gayet yeterli.

Nokia Lumia Phableti de büyük sevenlere tavsiye edelim.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire