Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Makale Yazımı Bölümü Kuralları!

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Merhaba,

Makale yazımı yapan yada yaptırmak isteyen WMLİZ.NET üyeleri için belirlenmiş olan temel bölüm kuralları aşağıda yer almaktadır.

Belirlenen bölüm kuralları; makale yazan yada yazdıran tüm üyelerimizin daha iyi bir ortam içerisinde ihtiyaçlarını gidermelerine yöneliktir.

Makale Yazımı Bölümü Kuralları

1) Makale yazımı kategorisinde her makale yazarı sadece 1(bir) adet satış konusu açabilir. Konuların geriye gitmesi durumunda, yeni bir satış konusu açılması yasaktır.

2) Bu bölümde, düzenli olarak makale yazımı yapan arkadaşlarımız yer almaktadır ve sipariş verenler bulunmaktadır. Hazır makale paketi satışlarınızı bu bölüm içerisinde yapmamalısınız.

3) Forum içerisinde hizmet sunan bir makale yazarı, farklı bir makale yazarının konusunda baltalayıcı mesajlar yazamaz.

4) Makale yazımlarında oluşabilecek özgünlük/çalıntı içerik durumlarında, makale yazarı; sunduğu yazıyı düzenlemek ve özgün bir hale getirmek ile hükümlüdür. Aksi halde, aldığı ücreti iş verene geri iade etmek zorundadır.

5) Makale siparişi verecek olan üyelerimiz açtıkları konuyu; belirlenmiş şablona uygun olarak düzenlemelidir.

Makale Yazımı Bölümü Temel Hükümleri

1) Makale yazımı bölümü ile ilgili belirlenmiş kurallar tüm WMLİZ.NET üyeleri için geçerlidir. Bu bölümde makale alım ve satım işletimi yapan tüm üyeler, yukarıda ki temel kuralları kabul etmiş sayılır.

2) Yukarıda yer alan kuralların değiştirilmesi ve güncellenmesi hakkı yönetim tarafından saklı tutulmaktadır.

Umuyoruz ki; bir İnternet sitesinin en temel ihtiyacı olan ÖZGÜN İÇERİK ihtiyacını, yukarıda ki kurallar ve yapılacak olan birliktelikler ile en iyi şekilde sağlarız. Tüm makale alım ve satım işlemi yapan üyelerimize; şimdiden, teşekkür ederiz.

Makale Yazımı Bölümü Kuralları Güncelleme Tarihi: 09/01/2017

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire