Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

PHP ionCube Dosya Şifreleme

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam Arkadaşlar Yeni bir konu için sizlerden bilgi almak için açtım bilgi alma istediğin konu okuyan herkese öncelikle teşekkür ediyorum.

PHP dosya şifreleme ile ilgili birkaç sorum var. PHP ile bir script geliştirdim ve yakın zamanda satışını yapmaya başlamayı düşünüyorum.
Scripti 2 farklı lisans ile satmayı planlıyorum, birinde fonksiyon dosyası şifreli olacak birinde şifresiz olacak.
Bunun için yaygın olarak kullanılan yöntem ionCube ile şifreleme bildiğim kadarıyla.
Merak ettiğim, internette bazı yerlerde ionCube'un kolayca kırılabildiği yazıyor, bu ne kadar doğru?
ionCube'un hem masaüstü yazılımı hem de online şifreleme kısmı mevcut, bunların ne gibi farkları var, online şifrelemede 8 saatlik ücretsiz bir kullanım kısmı mevcut.
Bu kısımdan şifrelediğimiz dosyalar 8 saat dolduktan sonra çalışmıyor mu? Sitede şifreleme fiyatının minimum 10 dolar olduğu yazıyor, bu meblağ bana biraz fazla geldi.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire